بازیگر استرالیایی با انتشار پیامی گفت اسرائیل می‌توانست همه گروگان ها را ماه‌ها پیش به خانه بازگرداند.
به گزارش مهر به نقل از توییتر، گای پیرس بازیگر استرالیایی پس از انتشار خبر آزادی ۴ گروگان اسرائیلی پس از بمباران شدید دیروز فلسطین، به این مساله واکنش نشان داد.
وی نوشت: خوشحالم که گروگان‌ها در خانه هستند، اما نگذارید حواسمان پرت شود و این همه مرگ غیرضروری فلسطینی‌ها را فراموش کنیم. ما می‌دانیم که ارتش اسرائیل می‌توانست همه گروگان‌ها را ماه‌ها پیش به خانه بازگرداند و از کشتار بی‌معنای کودکان بی‌گناه فلسطینی جلوگیری کند.
وی تاکید کرد: ما انگیزه واقعی آنها را می‌دانیم.
دیروز ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد ۴ اسیر اسرائیلی در غزه را آزاد کرده است. در بمباران دیروز ارتش صهیونیستی دست کم ۲۱۰ نفر از مردم فلسطین کشته شدند. این بمباران آنقدر وسیع بود که جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به گزارش‌های وحشتناک از کشتار غیرنظامیان خواستار پایان یافتن «حمام خون» شد.
اسرائیل پس از حمله حماس در ۷ اکتبر / ۱۵ مهر، جنگ بزرگی را علیه فلسطینی ها در غزه آغاز کرد که همچنان ادامه دارد و تاکنون بیش از ۳۶ هزار نفر کشته شدند.
گای پیرس ماه پیش با حضور در جشنواره کن هم خبرساز شد و در حالی که با سنجاق سینه‌ای از پرچم فلسطین و دست‌بندی به رنگ آن در مراسم حضور یافته بود، با اعتراض به حذف سنجاق سینه در تصاویری که در نشریه ونیتی‌فر منتشر شده بود، خبرساز شد و موجب شد تا این نشریه دوباره تصاویر دست نخوره و واقعی را با عذرخواهی منتشر کند.
گای پیرس که اکنون ۵۶ ساله است بازیگر سریال «رودخانه برفی» است که از تلویزیون ایران پخش شد و در فیلم‌های سینمایی متعددی چون «محرمانه لس‌آنجلس» (۱۹۹۷) ساخته کرتیس هنسن، «یادگاری» (۲۰۰۰) کریستوفر نولان و «ماشین زمان» (۲۰۰۲) اثر سایمون ولز بازی کرده است. فیلم «جاده» (۲۰۰۹) اقتباسی از کورمک مک‌کارتی، درام جنگی «مهلکه» (۲۰۰۸) اثر کاترین بیگلو، درام تاریخی «سخنرانی پادشاه» (۲۰۱۰) ساخته تام هوپر و «پرومتئوس» (۲۰۱۲) و «بیگانه: کاوننت» (۲۰۱۷) ساخته ریدلی اسکات از دیگر فیلم های وی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *