9:11

حسین تبریزی درباره ویژگی‌های این اثر نمایشی توضیحاتی ارائه داد.
نویسنده و کارگردان نمایش «نت آخر» که قرار است از ۲۱ شهریور ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه برود درباره این اثر نمایشی به مهر گفت: «نت آخر» فضایی کمدی، درام و اکشن دارد و ترکیبی از چند مضمون مختلف را در فضایی رئال و سوررئال به تصویر می‌کشد. نمایش از موضوعی اجتماعی برخوردار است و مشکلاتی را که چند نوازنده موسیقی با آن روبرو هستند، مطرح می‌کند.
وی ادامه داد: داستان نمایش درباره سه نوازنده است که با مشکلات متعددی روبرو هستند اما نمی‌خواهند خودشان را بفروشند و به دنبال موسیقی سخیف و به اصطلاح خالتور بروند البته شرایط جامعه و مشکلات مالی آنها را مجبور کرده است که کنار خیابان ساز بزنند. در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد که آنها را به چالش می‌کشد؛ یکی از این نوازنده‌ها برای تهیه خرج بیماری خواهرش مجبور می‌شود دست به کاری بزند که برخلاف عقیده‌اش است و پیشنهادی را می‌پذیرد که همیشه فکر می‌کرده در شانش نیست.
تبریزی درباره تامین هزینه‌های نمایش توضیح داد: تهیه کننده نمایش از بچه‌های خود گروه است و تاحدودی به کار کمک کرده است اما شرایط نامساعد مالی این روزها برای همه گروه‌های تئاتری وجود دارد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم اما به دلیل علاقه‌ای که به تئاتر داریم و می‌خواهیم در این شرایط تئاتر زنده بماند حاضریم در صورت ضرر و زیان مالی هم تئاتر را تنها نگذاریم.
وی در پایان صحبت‌هایش عنوان کرد: قرار است بخشی از فروش بلیت این نمایش به خیریه اختصاص داده شود و چند اجرا هم برای بچه‌های کار و بهزیستی خواهیم داشت.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: تاوان سنگینی برای رسیدن به آرمان‌های بزرگ لازم است و طمع همواره انسانیت را تباه می‌سازد.
نمایش «نت آخر» از ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهر ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *