22:11

رییس صداوسیما در واکنش به سوالی درباره مصاحبه با رییس‌جمهور که با انتقادهایی همراه بود، از گفتگوهای منصفانه و سازنده در آینده خبر داد.
پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما در حاشیه دیدار و گفتگو با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در جمع خبرنگاران درباره پخش برنامه صریح گفتگو محور بیان کرد: ما برنامه گفتگو محوری را طراحی خواهیم کرد که محوریت آن انتقاد از صداوسیما باشد چون ما به نقدهای منصفانه همراه با ارائه راه حل نیاز داریم.
وی ادامه داد: این نقدها به ما کمک می‌کند به صورت شفاف و منصفانه و همچنین با ارائه راه حل در سازمان صداوسیما باشد.
جبلی در پاسخ به مهر درباره انتقادهای مطرح‌شده درباره گفتگوی رئیس جمهور و اینکه آیا بنا دارید گفتگوها صریح و چالشی باشد؟ گفت: امیدواریم در گفتگوهای آینده نهاد رسانه‌ای دولت و نهاد رسانه‌ای ریاست جمهوری با همکاری صداوسیما بتوانند نقش سازنده‌تری را در رساندن صدای مردم و مطالبه از مسئولان و مصاحبه منصفانه و مطالبه گرانه از مقامات عالی در کشور ایفا کنند.
وی در ادامه درباره نقش رادیو در رسانه ملی گفت: نقش رادیو آنقدر مهم است که رسانه‌ای که توانست فتنه سامانه‌های سوخت را خنثی کند رادیو بود. رادیو رسانه صمیمی گرم و همراه با مردمی است که در بیشتر مواقع به تنهایی می‌تواند مدیریت بسیاری از چالش‌ها و مدیریت فرهنگی را به عهده بگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.