8:59

بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما با بیان اینکه نظام رسانه‌ای غرب با عوض کردنجای ظالم و مظلوم در ماجرای غزه در فکر فریب افکار عمومی است، گفت: هر چقدرمردم جهان اطلاعات درست‌تری از جنایات رژیم صهیونسیتی داشته باشند راه‌پیماییروز قدس باشکوه‌تر برگزار خواهدشد.

هوشنگ توکلی در گفت‌وگو با ایرنا، رژیم صهیونیستی را یکی ازپایگاه‌های نظامی آمریکا دانست و افزود: آمریکا از این پایگاه‌ها زیاد دارد که این یکی ازهمه ظالم‌تر و خشن‌تر است.

وی تاکید کرد: در ماجرای «طوفان‌الاقصی» اقتدار پوشالی رژیم صهیونسیتی بااستراتژی نوینی که حماس انتخاب کرد شکست و نیروهای مقاومت توانستند بهموفقیت‌های بزرگ دست یابند. همین مساله راهپیمایی روز جهانی قدس امسال رانسبت به سال‌های پیش متمایز و اهمیت آن را دوچندان می‌کند.

بازیگر فیلم سینمای «زیر سقف دودی» با انتقاد از چند قطبی‌شدن‌های بدون فکر درداخل کشور بیان کرد: با وحدت و انسجام در داخل می شود به جنگ زورگویی آمریکارفت. امیدوارم در روز قدس این پیام به دشمن داده شود. چون اگر در داخل بر اساسناآگاهی مقابل هم قرار بگیریم آسیب‌های سختی خواهیم خورد.

171018687.jpg

جلوی چشم دنیا در غزه آدم می‌کشد

توکلی افزود: الان در غزه دارند جلوی چشم دنیا آدم می‌کشند. ولی افکار عمومی را دردنیا جوری دستکاری کرده‌اند که بعضی‌ها می گویند حق با رژیم صهیونیستی است. پس نحوه خبررسانی غربی‌ها غلط و اشتباه بوده است.

بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما گفت: در داخل کشور هم مردم اگر اطلاعاتدرست و واقعی درباره مظلومیت فلسطین داشته باشند، حتما در راهپیمایی روزجهانی قدس شرکت می‌کنند. از آن طرف افرادی که اطلاعات غلطی دارند در مقابلشکوه این مراسم قرار می‌گیرند. در ایران در حوزه خبررسانی ضعیف هستیم و باسکوت و کم کاری‌مان به این جریان غلط کمک می‌کنیم.

توکلی گفت: متاسفانه غربی‌ها جای ظالم و مظلوم را عوض کرده‌اند. به همین خاطرافرادی وقتی می‌شنوند همنوع خودشان در غزه آسیب دیده متاثر نمی‌شود.

بازیگر سینما و تلویزیون افزود: من زمان انتخابات گفتم اگر می‌خواهیم جمهوریت رادر کشور تقویت کنیم باید پای صندوق‌های رای برویم. اگر وحدت اجتماعی مردم بههم بریزد، حتما آسیب خواهیم دید. ولی یک عده برنامه‌ریزی کرده بودند که مردم درانتخابات شرکت نکنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *