11:32

تام هنکس، رابرت زمکیس و اریک راث ۳۰ سال پس از ساخت فیلم «فارست گامپ» که برای هر سه آنها جایزه اسکار به ارمغان آورد، در یک فیلم جدید با یکدیگر همکاری می‌کنند.
به گزارش ایرنا به نقل از ورایتی، این تیم سه نفره قرار است اقتباس سینمایی رمان گرافیکی اینجا (Here) را بسازند؛ هنکس ستاره این فیلم خواهد بود، زمکیس کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت و راث فیلمنامه آن را می‌نویسد.
رمان گرافیکی اینجا که در سال ۲۰۱۴ توسط ریچارد مگوایر، تصویرگر و نویسنده داستان‌های مصور، خلق شد، رویدادهایی را که در جریان صدها هزار سال در یک اتاق روی داده است روایت می کند.
این پروژه اولین همکاری هنکس، زمکیس و راث از زمان فیلم کلاسیک فارست گامپ در سال ۱۹۹۴ را رقم خواهد زد. این فیلم درام ۶ جایزه اسکار برد؛ هنکس اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کرد، زمکیس جایزه بهترین کارگردان را گرفت و اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی به راث رسید.
با این حال هنکس در سی سال گذشته با زمکیس و راث به طور جداگانه همکاری‌هایی داشته است؛ وی در ساخت فیلم دورافتاده (۲۰۰۰)، قطار سریع السیر قطبی (۲۰۰۴) و اقتباس لایواکشن از داستان پینوکیوی دیزنی با زمکیس همکار شد و راث که امسال با فیلم تل ماسه نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، نیز فیلمنامه فیلم فوق‌العاده بلند و بیش از حد نزدیک (۲۰۱۱) با بازی این هنرپیشه سرشناس هالیوودی را نوشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.