15:07

هشت کودک ایرانی در مسابقه نقاشي ژاپن برگزیده شدند.
به گزارش رسیده، این مسابقه با موضوع «زمین در سال 2030» در سال 2021 برگزار شد و از میان 14هزار و 689 اثر از 80 کشور، هشت کودک هنرمند ایرانی موفق به دریافت جایزه و دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.
«آیلین علیزاده» عضو کانون جهرم فارس و «مائده طاهری» از گلپایگان اصفهان هر دو 12 ساله جایزه اول بخش بین‌الملل این مسابقه را از آن خود کردند.
بر همین اساس «مهرسا «محمدحسنی» 9 ساله از کانون رودسر گیلان، «نیروانا روستایی» 10 ساله از اهواز، «نیلوفر افشاری» 15 ساله از پیرانشهر آذربایجان غربی و «الهه ستوده‌» عضو 10 ساله مرکز فرهنگی‌هنری کانون جهرم در استان فارس از مسابقه بين‌المللي نقاشي محیط زیست «جی کیو ای» ژاپن دیپلم افتخار بخش بین‌الملل را دریافت کردند.
هم‌چنین «پانیسا ممتازیان» 7 ساله عضو کانون اهواز خوزستان جایزه ویژه‌ی هیات داوران بیست‌ویکمین مسابقه بين‌المللي نقاشي محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن را دریافت کرد.
در عین‌حال «محمدمانی ربیعی» 11 ساله از تهران نیز که به صورت مستقل در این رویداد شرکت کرده بود موفق به کسب جایزه ویژه و دیپلم افتخار بیست‌ویکمین مسابقه بين‌المللي نقاشي محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن شد. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال 66 اثر نقاشی اعضای مراکز فرهنگی‌هنری در بیست‌ویکمین مسابقه بين‌المللي نقاشي محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن شرکت کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *