فیلم کوتاه «منفیِ ۳۶۲۵» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین بابائیان در جشنواره ای ایتالیایی حضور پیدا می کند.
به گزارش مهر، پیمان شاه محمدی مدیر امور توزیع و فروش بین المللی فیلم کوتاه «منفیِ ۳۶۲۵» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین بابائیان از اولین حضور بین المللی این فیلم در جشنواره بین المللی Roma Creative Contest در رم ایتالیا خبر داد. نکته قابل توجه در این جشنواره حضور جوزپه تورناتوره کارگردان برنده اسکار و خالق فیلم هایی چون «سینما پارادیزو» و «مالنا» در مقام رئیس جشنواره است.
این جشنواره طی ۱۰ سال ده ها کارگردان جوان ایتالیایی و بین المللی را ارتقا داده و میزبان بسیاری از نمایندگان اصلی صحنه سینمای ملی بوده است.
بیش از ۶۰ فیلم کوتاه از بیش از ۸۰ کشور جهان در بخش مسابقه شرکت می کنند. این مسابقه در شش بخش رقابتی طراحی شده است و جوایزی به ارزش بیش از ۵۰ هزار یورو دارد.
تاریخ برگزاری جشنوار ه از ۲۰ تا ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۲۹ شهریور تا ۴ مهر در کشور ایتالیا و در شهر رم خواهد بود.
در فیلم کوتاه «منفیِ ۳۶۲۵» ابوالفضل همراه، پروا آقاجانی، مهرانه عزآباد، میلاد حسینی، حلما ایمانی و میترا تبریز ی به ایفای نقش پرداخته اند.
این فیلم کوتاه، روایت یک موقعیت ضد جنگ است که به موضوع جنگ و هجوم داعش می پردازد که اثرات ناشی از آن، بیشترین آسیبش برای کودکان بی گناه سرزمین های مشرق زمین است.
سایر عوامل فیلم عبارتند از نویسندگان: حسین بابائیان، محسن یاراحمدی، مدیر امور پس از تولید: پیمان شاهمحمدی ، مدیر تصویربرداری: جواد کسانی، صدابردار: علی فضلی، تدوین و صداگذاری: پیمان شاه محمدی، گریم: سیده فرناز مرتضوی، منشی صحنه: فاطمه حوری نژاد، عکاس: کیمیا غفاری، مدیرتولید: مسعود داعی، دستیار اول کارگردان: میلاد حسینی، اصلاح رنگ و نور: فربد جلالی، مجری طرح: محمدرضا جهانگیرتاج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *