14:10

«گورکن» به کارگردانی کاظم ملایی در هجدهمین جشنواره فیلم سالنتوی ایتالیا به نمایش در می‌آید.

به گزارش رسیده، فیلم سینمایی گورکن به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان در بخش مسابقه هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم سالنتوی ایتالیا به نمایش درمی‌آید.
جشنواره فیلم سالنتو با شعار «فیلم قدرتمندترین شکل ارتباط فرهنگی و تعامل میان فرهنگ‌ها و ملل است»، هر ساله به معرفی استعدادهای جدید و نمایش آثار مستقل جهان پرداخته و در هر دوره خود نیز توجه و نگاه ویژه‌ای به سینمای ایران نشان می‌دهد.
هجدهمین دوره این جشنواره از هفته آینده کار خود را آغاز خواهد کرد و فیلم‌های گورکن به کارگردانی کاظم ملایی و بوتاکس ساخته کاوه مظاهری در بخش آثار سینمایی این جشنواره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در بخش فیلم‌های کوتاه لکه شورش وکیلی، در بخش زنان در سینما داغی فاطمه محمدی و در بخش نمایش‌های ویژه آنلاین به خاطر دخترم (محمد فرج زاده) نیز به نمایندگی از سینمای ایران اکران می‌شوند.
فیلم سینمایی گورکن همچنین در ادامه نمایش‌های جهانی خود، ماه جاری در بخش فروم بیست و ششمین جشنواره فیلم اسپلیت کرواسی، بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره‌ فیلم‌های زیرزمینی آریزونا و بخش رقابتی چهاردهمین جشنواره‌ فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو نیز رقابت می‌کند.
امسال هجدهمین جشنواره فیلم «سالنتو» با بزرگداشت «وونگ کار وای» فیلمساز شهیر هنگ‌کنگی، ۷ تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۱۶ تا ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت حضوری در ایتالیا برگزار شده و در روز پایانی برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلفی چون بهترین فیلم، بهترین بازیگری مرد و زن، بهترین فیلمبرداری، بهترین موسیقی متن، بهترین فیلم مستند و کوتاه معرفی خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *