12:35

فیلم سینمایی «عطرداغ» به کارگردانی علی ابراهیمی در سومین حضور بین المللی خود، به چهل و سومین دوره جشنواره ایتالیایی راه پیدا کرد.
به گزارش ایرنا فیلم سینمایی «عطرداغ» اولین ساخته سینمایی علی ابراهیمی و به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان در سومین حضور بین المللی خود، به چهل و سومین دوره جشنواره (۲۰۲۱) The Efebo d’Oro کشور ایتالیا راه پیدا کرد.
این جشنواره که در سال ١٩٧٩میلادی تاسیس شده، ۱۴ تا ۲۰ نوامبر سال جاری (۲۳ تا ۲۹ آبان) در پالرموی ایتالیا میزبان فیلم سینمایی عطر داغ در دو بخش فیلم های اول و چشم انداز جشنواره خواهد بود و این فیلم سینمایی با سایر آثار کشورهای دیگر به رقابت می‌پردازد.
عطر داغ اسفند سال ۱۳۹۸ در سینماهای کشور اکران شد و پیش از این نیز در دو جشنواره بین المللی فیلم لندن و جشنواره فیلم بنگلور هندوستان نیز حضور داشته است.
مهرداد صدیقیان، شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار، سیما تیرانداز، خاطره اسدی، شیوا مکی نیان و احسان امانی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
عطرداغ روایت دختری به نام مریم است که مجبور می‌شود، شبی را بیرون از خانه سپری کند؛ این موضوع او را با چالشی عجیب و معمایی روبرو می کند…
پخش بین المللی عطرداغ بر عهده شرکت فرست اسکرین فیلم، به مدیریت سولماز اعتماد است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *