«جنایت بی‌دقت»، پس از حضور در جشنواره‌های بلژیک، کره جنوبی و جشنواره فیلم روتردام در ماه‌های اخیر، این بار در دهمین دوره جشنواره فیلم بازل سوییس با ۱۶ فیلم رقابت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی جنایت بی‌دقت، این فیلم به کارگردانی شهرام مکری و تهیه کنندگی نگار اسکندرفر به عنوان یکی از شانزده فیلم بخش مسابقه دهمین دوره جشنواره فیلم بازل که از بیست و ششم تا سی‌ویکم خرداد ماه در این شهر سوییس برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید.
کمپانی تریگون فیلم، پخش این فیلم را در آلمان، سوییس و اتریش برعهده دارد. جشنواره بازل و مدیران این کمپانی در تلاش هستند که با کاهش محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری کرونا، امکان حضور شهرام مکری در این جشنواره را فراهم کنند. بنا به گفته مدیر کمپانی تریگون فیلم، نمایش عمومی جنایت بی‌دقت، در سوییس بعد از اتمام این جشنواره خواهد بود و آنها سعی می‌کنند که همزمان فیلم را در زوریخ، ژنو و فرایبورگ، دیگر شهرهای این کشور، به نمایش درآورند.
جنایت بی‌دقت، پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در فستیوال روتردام به نمایش درآمد و مکری به صورت آنلاین با تماشاگران فیلم گفت وگو کرد.

سینمای ایران


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/banifilm/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

اسلایدر صفحه اصلیبانی‌فیلمجنایت بی‌دقتسینماشهرام مکریفیلم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *