نمایش «بلفاست» کنت برانا در جشنواره بلفاست!


12:51

کنت برانا جدیدترین فیلمش را به شهر مادری‌اش می‌برد تا فیلم در جشنواره «بلفاست» به نمایش درآید.
به گزارش مهر به نقل از اسکرین دیلی، نامه عاشقانه سینمایی کنت برانا به عنوان فیلم افتتاحیه بیست و یکمین دوره جشنواره فیلم بلفاست انتخاب شد. این فیلم با حضور بیشتر بازیگرانش در مراسم افتتاحیه، ۴ نوامبر در این جشنواره روی پرده می‌رود.
«بلفاست» که ادای دینی به شهر زادگاه براناست با اقبال وسیعی در جشنواره‌های سینمایی و در میان منتقدان روبه رو شده است.
موضوع جشنواره امسال بلفاست «برگرداندن همه چیز به خانه» است و علاوه بر فیلم «بلفاست»، استیسی گرگ فیلمسازی از بلفاست شرقی با تریلر روانشناسانه «اینجا قبل» با بازی آندرآ رایزبورو نمایشی ویژه در جشنواره خواهد داشت.
برانا که نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم «بلفاست» را انجام داده برای این فیلم تاکنون چند جایزه از جشنواره‌های سینمایی دریافت کرده که جایزه منتخب مردم در جشنواره فیلم تورنتو از جمله آنهاست. این فیلم داستانی دردناک از عشق، شادی و از دست دادن‌های یک پسر بچه در هیاهوی اجتماعی و سیاسی اواخر دهه ۱۹۶۰ است. جاد هیل ۱۰ ساله نقش اصلی این فیلم را بازی کرده است.
برانا گفت شرکت در جشنواره فیلم بلفاست برای ما افتخار بزرگی است و امسال با حضور گسترده استعدادهای محلی در همه زمینه‌های صنعت سینما از بازیگری تا تهیه کنندگی، قدرت خارق‌العاده سینما در اینجا نشان داده می‌شود.
در جشنواره فیلم بلفاست امسال فیلمی ساخته مارک کازینز رییس جشنواره که مستندی درباره یک تهیه کننده ایرلندی است نیز به نمایش درمی‌آید. این فیلم با عنوان «توفان‌های جرمی توماس» نگاهی عمیق به فعالیت‌های این تهیه کننده برنده اسکار و سفر وی از لندن تا کن ارایه می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *