نشست معارفه مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ارشاد برگزار شد


آیین تکریم و معارفه مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
به گزارش روایط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین با اشاره به برخی ویژگی های شخصیتی مهدی محمدی مدیرکل پیشین حوزه وزارتی گفت: محمدی از مدیران جوان و با تجربه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و از خدمات ارزنده وی در مدت حضورش در حوزه وزارتی تقدیر می شود.
وی افزود: از تجربیات و خدمات محمدی همچنان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مشاور وزیر و دبیر و عضو هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی بهره خواهیم برد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با اشاره به برخی ویژگی های شخصیتی محمود شالویی مدیرکل جدید حوزه وزارتی، گفت: شالویی دارای سابقه مدیریتی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری است.
وی ادامه داد: شالویی از مدیران فرهنگی و پژوهشی است که دارای سابقه در این حوزه هستند و اینکه از بدنه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شده اند، می تواند به عنوان یک حسن به شمار آید زیرا با این دستگاه آشنایی دارد و این مجموعه را به خوبی می شناسد.
در ادامه مهدی محمدی مدیرکل پیشین حوزه وزارتی با تشکر از زحمات کارکنان و مدیران حوزه وزارتی در مدت حضور وی در این سمت، گفت: ۹ ماه حضور در حوزه وزارتی تجربه خوبی برای من بود و باعث افتخارم است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به من اعتماد کردند و در حکمی جدید به عنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی وزارتخانه منصوب شدم.
در ادامه محمود شالویی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی گفت: از حسن اعتماد آقای اسماعیلی برای انتصاب به عنوان مدیرکل حوزه وزارتی تشکر می کنم.
وی افزود: از اینکه بعد از ۱۰ سال دوباره در خدمت آقای وزیر هستم و همکاری دوباره ای را با ایشان آغاز می کنم، خوشحالم.
شالویی افزود: امیدوارم با همکاری همکاران حوزه وزارتی و مدیریت آقای اسماعیلی خدمات و اقدامات سازنده ای را انجام دهیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه در احکامی جداگانه محمود شالویی را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مهدی محمدی را به عنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی منصوب کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *