15:50

استودیو فیلمسازی برادران وارنر از نسخه نهایی فیلم ابرقهرمانی «بتمن» با بازی «رابرت پتینسون» راضی نیست و احتمال تعویق در اکران و ضبط مجدد برخی از صحنه‌ها را بررسی می‌کند.
به گزارش ایرنا به نقل از اِیس شوبیز (AceShowbiz)، طرفداران سینمای ابرقهرمانی ممکن است ناچار شوند برای تماشای فیلم بتمن (The Batman) روی پرده سینماها کمی بیشتر صبر کنند. بنابر یک گزارش غیررسمی، قرار است برای این فیلم ابرقهرمانی که فیلمبرداری آن پیش‌تر چند باری به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود، تاریخ اکران جدیدی اعلام شود چون استودیو فیلمسازی برادران وارنر از فیلم ساخته شده راضی نیست.
این شایعه از سوی یکی از کاربران سایت ردیت (Reddit) به نام دیکتور ون دومکاک (Dicktor Van Doomcock) مطرح شد. وی در پستی نوشت: یکی از دوستانم برای استودیو مارول کار می‌کند همچنین به تازگی از کسی که می‌گفت جزء عوامل فیلم بتمن است، شنیدم این فیلم فوق العاده است اما دست اندرکاران برادران وارنر به دلایل احمقانه از آن راضی نیستند. آنها فکر به تعویق انداختن اکران این فیلم را در سر دارند اما هنوز در این باره تصمیم نهایی گرفته نشده است.
دومکاک در ادامه مدعی شد احتمالا اکران بتمن به سال ۲۰۲۳ میلادی موکول خواهد شد. یک منبع آگاه به او گفته است که تهیه‌کنندگان این فیلم تجاری به فکر فیلمبرداری و ضبط دوباره برخی از صحنه‌ها هستند هرچند این کار به معنای افزایش هزینه‌های تولید است.
فیلمبرداری بتمن به کارگردانی مت ریوز و بازی رابرت پتینسون، دوبار به حال تعلیق درآمد؛ اولین بار شیوع کرونا و تعطیلی پروژه‌های سینمایی ساخت این فیلم را متوقف کرد و دومین بار مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیگر نقش اصلی. اواسط ماه مارس (۲۵ اسفند ۹۹) کارگردان بتمن با انتشار پستی در صفحه توییتری خود از پایان فیلمبرداری این فیلم پس از بیش از یک سال در انگلیس خبر داد. این فیلم ابرقهرمان قرار بود اول اکتبر سال ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) روی پرده سینماها برود اما جای خود را به فیلم تل ماسه ساخته دنی ویلنوو داد و تاریخ اکرانش به ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) موکول شد.
علاوه بر رابرت پتینسون که نقش بتمن را بازی می‌کند، در این فیلم زویی کراویتز در نقش سلینا کایل یا کت وومن، کالین فرل در نقش آزوالد کابلپات یا پنگوئن گاتهام، پُل دانو در نقش ادوارد نشتون یا ریدلر و پیتر سارگارد در نقش دادستان محله گاتهام ظاهر می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *