9:38

بازیگران تازه فیلم «نابازیگر» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا سنگیان و تهیه‌کنندگی مشترک السا فیروزآذر، محمدحسین حسینی معرفی شدند.
به گزارش رسیده، گیتی معینی، لیلا بوشهری، آتش تقی‌پور، مهسا ایرانیان، احمدرضا اسعدی، هوشنگ قوانلو، شبیر پرستار، داریوش اسقائی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «نابازیگر» به ایفای نقش پرداختند.
کتایون امیرابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوودنژاد، رامین پرچمی، هایده حائری و محمدحسین حسینی نیز دیگر بازیگرانی هستند که پیش از این و برای فیلم «نابازیگر» جلوی دوربین حمیدرضا سنگیان رفته بودند.
به گفته سنگیان فیلم «نابازیگر» پروژه پربازیگری است که تلاش شده تا در آن ستاره‌های فعال دهه‌های قبل سینما و تلویزیون به ایفای نقش بپردازند.
این فیلم روایتی از زندگی یک نویسنده و کارگردان سینماست که در پنج سال گذشته نتوانسته فیلمنامه‌ای بنویسد و فیلمی را کارگردانی کند.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: آریا به مدت پنج سال نتوانسته است هیچ فیلمنامه‌ای بنویسد و فیلمی را کارگردانی کند. او که در روابط زناشویی خود دچار چالش شده است، قبول می‌کند تا بعد از مدت‌ها به کمک یکی از شاگردانش فیلمنامه‌ای سفارشی برای یک نابازیگر را بنویسد که قرار است سرمایه‌گذار فیلم باشد. آریا باید فیلمنامه‌ای بنویسید که هم به دل خودش بنشیند هم نابازیگر را راضی نگه دارد.
محمدحسین حسینی سرمایه‌گذار، الیاد فیروزآذر مجری طرح، السا فیروزآذر مشاور کارگردان، اشکان محمدی مدیر تصویربرداری، امین سرتیپی طراح تولید، حمیدرضا سنگیان طراح صحنه و لباس، سعید کوهی صدابردار، سپیده و پریا حسینی طراح گریم، علیرضا نصرتی نورپرداز، محمدمهدی سجادی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، امیر شاه‌حسینی دستیار دوم کارگردان، میلاد آزادی و سجاد صباغ دستیاران نورپرداز، فاطیما قدرتی، پروانه حقی‌وند و حسین تبریزی اجراگران گریم، مهسا قلی‌زاده دستیار لباس، داریوش اسقایی منشی صحنه، امیر خدامی و امیرحسین نوری‌زاده عکاسان و حامد قریب مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای عوامل این فیلم را تشکیل می‌دهند.
به زودی بازیگران دیگر این فیلم نیز معرفی می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.