17:44

مهدی تارخ گفت: یکی از افتخارات بزرگ من که همیشه به آن می‌بالم و در این عالم سرافراز هستم این است که در سریال معصومیت از دست رفته نقش «برادر شوذب» را بازی کردم. آنجا فهمیدم که بازیگری به چه معناست.
مهدی تارخ در حاشیه آیین تشییع پیکر امین تارخ در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: چقدر جسارت می‌خواهد که یک برادر روبه روی برادر خودش که پیشکسوت و بزرگ و اعتبار سینمای ایران است بایستد و بازی کند بی‌آنکه تپق بزند.
وی به نقش های‌ امین تارخ در سینما و تلویزیون اشاره کرد و گفت:‌امین تارخ یک نفر نبود، شیخ مفید، بوعلی سینا، مادر و اسطوره سینما، تئاتر و تلویزیون رفت. بنای آن آموزشگاه و خشت خشت آن را امین ساخت.
مهدی تارخ افزود:‌ امین می‌گفت آمدیم و رفتیم، دوستی به جای سکه‌ای در جیب‌هایمان جای گرفت. گفت عزیزان من دیگر در تاریخ چنین جمعی تکرار نخواهد شد.
برادرامین تارخ اظهار داشت: ۴۰ سال در عالم سینما، تئاتر و تلویزیون ادعا می‌کردم که بازیگری را بلدم اما در ۴ سال که در کارگاه بازیگری این عزیز مدیریت داخلی آنجا را داشتم تازه فهمیدم که از بازیگری هیچی نمی‌دانم و اول راه هستم.
مهدی تارخ افزود: یک کلمه از این بزرگوار یاد گرفتم که گفت بازیگری به نمایش گذاشتن یک شخصیت انسانی به وسیله انسان برای انسان است. همین یک جمله را یاد گرفتم تازه فهمیدم که از عالم بازیگری چیزی نمی‌دانم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.