خانه کاریکاتور اصفهان داوران فصل دوم مسابقه فصلی کارتون خود را معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، داوران این دوره از مسابقه فصلی کارتون خانه کاریکاتور اصفهان آقایان مسعود ضیائی، آیت نادری و خانم نگین نقیه هستند.
فصل ۲ کارتون با موضوع دردسر های تولید و کارآفرینی در بخش اصلی و نقش صنایع پیشرو در توسعه کشور در بخش ویژه برگزار می شود.
آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا دهم شهریور سال جاری است و پس از پایان مهلت ارسال آثار داوری آثار آغاز خواهد شد.
در معرفی داوران این جشنواره باید گفت، مسعود ضیائی بیش از ۱۳۵ جایزه در زمینه کارتون دارد و در داوری بیش از ۵۰ جشنواره همکاری داشته است، از همکاری این هنرمند در مطبوعات می توان به نشریات «بی قانون»، «بچه‌ها گل‌آقا»، «کیهان کاریکاتور» و «طنز و کاریکاتور» اشاره کرد.
آیت نادری دیگر داور این مسابقه متولد ۱۳۵۹ است و دارای کارشناسی ارشد ارتباط تصویری است، وی مدرس دانشگاه هنر اصفهان است و علاوه برکارتون و کاریکاتور کارگردانی انیمیشن را برعهده داشته است. وی همچنین جوایز بین‌المللی زیادی در زمینه کارتون و انیمیشن داشته و مدیر آکادمی آیت کارتون است.
نگین نقیه دیگر داور فصل کارتون دو، متولد 1367 است و کارشناسی گرافیک دارد. وی نیز به عنوان کارتونیست و کاریکاتوریست فعالیت داشته و جوایز ملی و بین المللی زیادی دارد از جمله جایزه ویژه جشنواره بین المللی آیدین دوغان ترکیه ۲۰۱۲ ، جایزه اول اولنس بلژیک 2017، جایزه جشنواره سریا کارتون سوریه 2019 .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *