20:11

هیات انتخاب بخش نمایش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آثار حاضر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی این جشنواره را اعلام کرد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره، هیات انتخاب متشکل از مجید امرایی دراماتراپیست و کارگردان تئاتر، نگار نادری نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، میلاد مولوی کارگردان و بازیگر تئاتر، محمدهادی عطایی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، داریوش نصیری نویسنده، پژوهشگر، کارگردان و بازیگر تئاتر، علی‌محمد رادمنش نویسنده، کارگردان و بازیگر رادیو و تئاتر، مهدی حبیبی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر ۲۰ اثر را در بخش رقابتی و ۸ اثر را در بخش غیررقابتی جشنواره انتخاب کردند.

نمایش‌های خیابانی حاضر در بخش رقابتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:
۱- آخرین اولی به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران
۲- آشوبگران به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی ازسیستان و بلوچستان زاهدان
۳- آلتن آی به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد از گیلان سیاهکل
۴- ارزش نداره به نویسندگی محمدرضا جعفری‌لفوت و کارگردانی میلاد حسین‌زاده ازگیلان آستانه اشرفیه
۵- باجه تلفن به نویسندگی و کارگردانی افشین خدری از کردستان سنندج
۶- بـیـز اوچ نــفــر به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از آذربایجان شرقی مرند
۷- ۲۵ متر آرزو به نویسندگی و کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان
۸- پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام دهلران
۹- p. o. v به نویسندگی هما پارسایی و کارگردانی احمد صمیمی از تهران
۱۰- تله من به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی از اصفهان شاهین‌شهر
۱۱- چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علی‌پور ازگیلان لاهیجان
۱۲- درشکه گرسنگان به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی ازکردستان مریوان
۱۳- روده درازی‌های یک مرده بی‌صاحب به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان خمینی‌شهر
۱۴- طوطی و بازرگان به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از ایلام دهلران
۱۵- قصه کفش‌ها به نویسندگی حسام الدین ایرانمنش و کارگردانی روح‌الله آریس از کرمان
۱۶- کله دم سبز شمرونی به نویسندگی و کارگردانی مارال ایزدبخش از بوشهر
۱۷- مرغ همسایه غاز نیست به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی سعیده عبداللهی و مصطفی کولیوندی از ایلام
۱۸- هلونه به نویسندگی میلادحسین‌زاده و کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت از گیلان آستانه اشرفیه
۱۹- یک شهر زیبا به نویسندگی مرتضی اسدی‌مرام و کارگردانی بهاره سعیدی‌پناه ازکرمانشاه
۲۰- یک کروموزوم بیشتر به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران

در بخش غیررقابتی هم این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:
۱- به دنبال خورشید به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران
۲- جلیکی برای مامادریا به نویسندگی حسن احمدی‌نسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب
۳- حیاط خانه ما به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران
۴- خان‌طلا به نویسندگی پرویز جلیل‌نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا ازکهگیلویه‌وبویراحمد بهمئی
۵- روزگار سرد به نویسندگی امیرزارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی از کردستان سقز
۶- سرزمین من به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد
۷- کربلای آب به نویسندگی علی بید اویسی و کارگردانی علی بید اویسی و سولماز محمدی ازگیلان لاهیجان
۸- مدافع آخر به نویسندگی محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری از تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.