11:15

مری لوئیز استریپ بازیگر آمریکایی که اغلب به عنوان بهترین بازیگر زن نسل خود توصیف می‌شود، رابرت دنیرو را الهام بخش حرفه بازیگری خود خوانده و گفت: او برای ۵۰ سال چراغ راه من بود.
به گزارش ایرنا، استریپ در جریان جشنی در آستین برای مرکز هری رنسوم گفت: من او (رابرت دنیرو) را خیلی نمی‌بینم؛ ما چت نمی‌کنیم، اما می‌دانم که بی‌شک او همیشه در کنار من است و همیشه خواهد بود.
استریپ می‌گوید در طول سال‌ها، مردم همیشه به من می‌گفتند، چه بازیگری را بیشتر تحسین می‌کنی؟ دوست داری الگویت در بازیگری چه کسی باشد؟. او این گونه ادامه داد که فهرست بلندی از زنان از جمله جرالدین پیج، کالین دیورست، ونسا ردگریو، مگی اسمیت، کارول لومبارد و باربارا استنویک دارد که آن‌ها را می‌شناسد.
این بازیگر آمریکایی گفت: اما، در واقع برای دومین بار که رابرت دنیر و را دیدم به خودم گفتم او همان بازیگری است که می‌خواهم باشم. این کاری است که می‌خواهم انجام دهم. او اضافه کرد: می‌خواهم این کار را با همان میزان تعهد، اشتیاق، مهارت و زیبایی که دنیرو دارد انجام دهم.
او خاطرنشان کرد: دنیرو برای ۵۰ سال چراغ راه من بود.
اولین نقش استریپ روی پرده سینما در فیلم «جولیا» رقم خورد و فیلم بعدی او «شکارچی گوزن» بود. فیلمی که نامزدی بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای او به ارمغان آورد. استریپ در این فیلم با رابرت دنیرو، کریستوفر واکن (برنده اسکار) و جان کازال همبازی شد.
عاشق شدن عنوان فیلمی رمانتیک و درام است که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد؛ در این فیلم مریل استریپ و رابرت دنیرو غریبه‌های مزدوجی هستند که همدیگر را ملاقات می‌کنند، دوست می‌شوند و بعد عاشق می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *