مسعود بهبهانی‌نیا که به عنوان نویسنده‌ی سریال‌های بلند در تلویزیون شهرت داشت، پس از «نرگس» و «کیمیا» که هر کدام در زمان خود طولانی ترین مجموعه‌های تلویزیونی محسوب می‌شدند، نگارش سریالی ۲۵۰ قسمتی را در دست گرفته بود که این روزها در حال تولید است و قطعا با درگذشت ناگهانی نویسنده اصلی، با چالش جدی مواجه خواهد شد.
به گزارش ایسنا، مسعود بهبهانی‌نیا ـ نویسنده کهنه‌کار تلویزیون ـ پس از نویسندگی سریال ۱۱۰ قسمتی «کیمیا»، سریال ۲۵۰ قسمتی «برف بی‌صدا می‌بارد» را به دست گرفته بود که اغلب ترجیح داده می‌شود ساخت آن در سکوت خبری دنبال شود.

تحقیق و نگارش «برف بی‌صدا می‌بارد» از سال ۹۴ آغاز شده بود و قرار بود پس از «کیمیا»، رکوردی جدید را به عنوان طولانی ترین سریالی تلویزیونی در پرونده کاری این نویسنده ثبت کند. اما مسعود بهبهانی نیا در حالی که هنوز پخش «برف بی‌صدا می‌بارد» آغاز نشده و قطعا نگارش تمامی ۲۵۰ قسمت هم به پایان نرسیده است، شامگاه پنجشنبه ـ ۱۳ خرداد ماه ـ خیلی ناگهانی از عالم هنر پر کشید، تا دوستانش را در این پروژه تنها بگذارد.
«برف بی صدا می بارد» سریالی سه فصلی است که داستان آن در دهه های ۶۰، ۷۰ و ۹۰ روایت می شود و در نگارش آن، زهرا پارسافر و طیبه شجری مسعود بهبهانی نیا را همراهی می کردند.
این سریال به کارگردانی پوریا آذربایجانی در ۲۵۰ قسمت تهیه و تولید می شود.
در خلاصه داستان این سریال سه فصلی آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه ی لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه ی من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.
فرهاد آئیش، الیکا عبدالرزاقی، امید روحانی، فریبا متخصص، مائده طهماسبی، پوریا پورسرخ، پوریا شکیبایی و … از بازیگران اصلی «برف بی صدا می بارد» هستند.
این سریال در استانهای مختلف کشور از جمله البرز، شمال، رفسنجان و تهران ساخته می شود.

تلویزیون


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/banifilm/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

اسلایدر صفحه اصلیبانی‌فیلمتلویزیونسریالسریال برف بی‌صدا می‌بارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *