22:21

کوین اسپیسی، بازیگر آمریکایی باید ۳۱ میلیون دلار برای آسیبی که به سریال “خانه پوشالی” زده است، پرداخت کند. این سریال پرطرفدار در پی تایید سوء‌رفتار جنسی کوین اسپیسی، بازیگر نقش اول ساخت فصل هفتم را متوقف کرده بود.
به گزارش دویچه‌وله، حدود پنج سال پیش به دنبال تایید سوء‌رفتار جنسی کوین اسپیسی، بازیگر آمریکایی و برنده جایزه اسکار که در سریال “خانه پوشالی” نقش فرانک آندروود را بازی می‌کرد، او از این سریال کنار گذاشته شد.
سریال تلویزیونی “خانه پوشالی” (House of Cards) یکی از سریال‌های موفق سال‌های گذشته آمریکا بود که حتی باراک اوباما نیز جزو طرفداران آن به شمار می‌رفت اما در آن زمان شرکت پخش اینترنتی نتفلیکس اعلام کرد با پایان فصل ششم، این سریال دیگر تولید نخواهد شد.
خبر توقف تولید “خانه پوشالی” تنها چند ساعت پس از آن اعلام شده بود که اتهام آزار جنسی از سوی کوین اسپیسی، هنرپیشه نقش اصلی سریال تایید شد.
کمپانی تولید فیلم MRC به خاطر از دست رفتن میلیون‌ها دلار سود این کمپانی که کوین اسپیسی مسبب آن بود، علیه او اعلام شکایت کرده بود.
در حال حاضر قاضی دادگاه عالی لس‌آنجلس حکمی را که در اکتبر ۲۰۲۰ صادر شده و اسپیسی را به پرداخت جریمه بابت خسارت به سریال و هزینه‌های دیگر محکوم کرده بود را تایید کرده است.
اتهام‌ها علیه کوین اسپیسی در جریان کارزار “MeToo” اوج گرفتند. چند مرد او را به تعرض جنسی متهم می‌کنند؛ از جمله آنتونی رپ. این هنرپیشه و خواننده آمریکایی کوین اسپیسی را متهم کرده بود که در سال ۱۹۸۶ در یک مهمانی وقتی رپ ۱۴ ساله بوده به او تعرض کرده است.
در این مدت در حالی که در مجموع بیش از ۳۰ مورد اتهام جنسی علیه اسپیسی علنی شد، زندگی کاری او عملا ویران شد و نقش‌های بسیاری را از دست داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.