«محافظ همسر هیتمن» و تلاش برای صدرنشینی در گیشه آمریکا


فیلم سینمایی «محافظ همسر هیتمن» با بازی ساموئل جکسون برای رسیدن به صدر گیشه آمریکا با «یک مکان ساکت ۲» رقابت می‌کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم سینمایی «محافظ همسر هیتمن» محصول کمپانی لاینزگیت، در گیشه روز جمعه صدرنشین شد؛ اما هنوز هم خودش را در رقابتی نزدیک با دنباله فیلم سینمایی «یک مکان ساکت» می‌بیند. «یک مکان ساکت ۲» چهار هفته پیش اکران شده بود و تاکنون سه بار صدرنشین گیشه شده است.
«محافظ هیتمن ۲» در گیشه روز جمعه ۳.۱ میلیون دلار فروخت و اکنون فروش آن ۱۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. انتظار می‌رود تا پایان هفته از مرز فروش ۱۵ میلیون دلاری عبور کند. این فیلم سینمایی به کارگردانی پاتریک هیوز، دنباله یک محصول سینمایی در سال ۲۰۱۷ است و ساموئل جکسون، رایان رینولدز و سلما هایک دوباره در نقش‌های سابق خود بازی کرده اند. بیشتر نقد‌هایی که برای این فیلم منتشر شده منفی هستند، اما سینمارو‌ها به این فیلم امتیاز B را داده اند.
داستان این فیلم سینمایی ۴ سال پس از فیلم نخست روایت می‌شود که یک محافظ به نام مایکل برایس (رایان رینولدز) با داریوس کینکید که یک قاتل حرفه‌ای است (ساموئل جکسون) برخورد می‌کند و دوباره وارد ماجرا‌هایی برای حفاظت از همسر داریوس می‌شوند. گفتنی است در این دنباله سینمایی آنتونیو باندراس و مورگان فریمن هم نقش آفرینی می‌کنند.
فیلم سینمایی «یک مکان ساکت ۲» در گیشه روز جمعه خیلی از جمع پرفروش‌ها عقب نبود و فروش این هفته آن تاکنون ۹ الی ۱۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. این فیلم به اولین اثری تبدیل شد که در دوران کرونا فروش ۱۰۰ میلیون دلاری را رد کرد. «یک مکان ساکت ۲» هفته گذشته فیلم تازه اکران برادران وارنر به نام «در ارتفاعات» را شکست داد و صدرنشین شد.
البته «در ارتفاعات» از سوی منتقدان تحسین شده و انتظار می‌رود با ۵ میلیون دلار و افت ۵۷ الی ۶۰ درصدی به کار خود در گیشه این هفته پایان دهد. فیلم «پیتر خرگوشه ۲» از کمپانی سونی، بعد از یک افتتاحیه نا امیدکننده، این بار عملکرد بهتری داشته و تخمین زده می‌شود ۶.۳ میلیون دلار فروش داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *