مجموعه‌ای استثنایی از ماشین‌هایی که در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» جلوی دوربین رفتند، در استرالیا به مزایده گذاشته می‌شود.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه نشنال، ۱۳ عدد از ماشین‌های خاصی که در فیلم مکس دیوانه: جاده خشم (۲۰۱۵) جلوی دوربین رفتند، ماه جاری در استرالیا به فروش گذاشته می‌شوند.

حراج این ماشین‌های زرهی که اغلب از کنار هم قرار دادن چند مدل مختلف ماشین سر هم بندی شده‌اند، روزهای شنبه و یکشنبه ۲۵ و ۲۶ سپتامبر (۳ و ۴ مهر ۱۴۰۰) در حراج خانه لویدز استرالیا انجام می‌شود.

از جمله این ماشین‌ها می‌توان به تانکری که کاراکتر فیوریوسا با بازی شارلیز ترون سوارش می‌شد، خودروی اسب غول‌پیکر (Gigahorse)، واگن دوف (Doof Wagon) و خودروی ریزر کولا (Razor Cola) که نسخه تغییر یافته فورد فالکون اکس بی مدل ۱۹۷۳ است، اشاره کرد.

چکش حراج روی ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»

چکش حراج روی ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»

چکش حراج روی ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»

چکش حراج روی ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»

چکش حراج روی ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»

روند این حراج به این صورت است که علاقه‌مندان پیشنهادات خود را بدون اطلاع از پیشنهادات دیگر مشتریان ثبت می‌کنند و متولیان حراجی لوید پیشنهاد برنده را از بین پیشنهادات ارائه شده انتخاب خواهند کرد.

این حراجی زمان‌بندی فوق‌العاده‌ای دارد چون جورج میلر کارگردان مکس دیوانه در حال کار بر روی ساخت پیش‌درآمدی بر این مجموعه سینمایی است که داستان شخصیت فیوریوسا را روایت خواهد کرد. این فیلم ابتدا قرار بود تابستان ۲۰۲۳ (تیر ۱۴۰۲) اکران شود اما با یک سال تاخیر به بهار ۲۰۲۴ (خرداد ۱۴۰۳) موکول شد.

سینمای جهان


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/banifilm/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

استرالیابانی‌فیلمپیشنهاد بانی فیلمسینمافیلمماشین‌های مکس دیوانهمکس دیوانه: جاده خشم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *