11:16

نمایش «لوله» در تماشاخانه‌ ایرانشهر روی صحنه رفت.
به گزارش رسیده، نمایش «لوله» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا اجلی در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر ساعت ۱۸:۳۰ اجرا می‌شود. این اثر در اردیبهشت ٩٧ در بخش خارج از مسابقه بیست و یکمین جشنواره دانشگاهی شرکت داشت و بعد از اجرای عموم در سالن مولوی و همین‌طور در شهر رشت، این بار در تماشاخانه ایرانشهر با نسخه‌ای جدید روی صحنه رفت.
نمایش «لوله» اثری تجربی و دانشگاهی‌ است که به اجرا نگاهی فرمالیستی دارد. استفاده از فرم‌های بدنی و دفرمه‌گی محتوایی در این اثر باعث شده که روایت خطی درهم بشکند. شش کارگر «لوله» در جایی نامعلوم از کار اخراج می‌شوند؛ آنها تلاش می‌کنند تا برای خود دوباره کار بسازند. سرکارگر در این بین به عنوان واسطه اطلاعیه‌هایی صادر می‌کند.
دیگر عوامل این نمایش عبارت هستند از: بازیگران:‌ محمدرضا آریان، احمدرضا خانی، مینا رسولی، ابراهیم عبدی، مصطفی عطری، مژده منظومه، یاسمن وفایی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: غزاله الکائی، دستیار دوم کارگردان: فرنوش موحدی، منشی صحنه:‌ زهرا مددی، گروه کارگردانی: نرگس جعفری، طراح صحنه: غزاله الکائی، طراح نور: حمیدرضا جلالی، طراح گریم: هانیه بنی‌اسد، مدیر صحنه: محمد جباری، دستیار صحنه: مجتبی شیبانی، طراح پوستر: شایان کیانی، عکاس: حسین حاجی‌بابایی، ساخت موشن: احسان آخرت‌دوست، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه: پژمان دادخواه.
این نمایش جهت تماشای علاقه‌مندان تا ٢٨ خرداد در تماشاخانه ایرانشهر به اجرای خود ادامه می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *