21:48

برنامه «با نخبگان» روزهای یکشنبه ساعت ۲۰ به تهیه‌کنندگی مرتضی میلانی و با اجرا و کارشناسی زهرا حاجی‌زاده از رادیو سلامت روی آنتن می‌رود.
به گزارش رسیده، زهرا حاجی‌زاده، مجری این برنامه در این باره توضیح داد: برنامه «با نخبگان» یکشنبه ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ از شبکه سلامت پخش می‌شود و مرتضی میلانی تهیه این برنامه را برعهده دارد. برنامه «با نخبگان» ساختار گفت وگو محور و تولیدی دارد. از سال ۹۵ این برنامه را اجرا می‌کنم و مشاور برنامه نیز هستم. این برنامه تاریخ شفاهی نخبگان عرصه پزشکی و سلامت است که به زبان خودشان روایت می‌شود.
این مجری رادیویی ادامه داد: هدف ما این است در گفت وگو با اساتید نقشه راهی برای نسل جوان مشخص کنیم. بطور خاص از اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی و اعضای فرهنگستان‌های علوم پزشکی برای حضور دراین برنامه دعوت می کنیم؛ در عین حال از نسل جوان نیز در این برنامه حضور دارند.
حاجی زاده تاکید کرد: گفت وگوهای ما هدفمند است تا از وقایع زندگی اساتید مطلع شویم و از فراز و نشیب مسیری که طی شده و عبور از دشواری ها و مسوولیت ها حرف بزنند. به اتفاقات روز نیز سری می زنیم و مشکلات فارغ التحصیلان رشته های مختلف را نیز بررسی می کنیم
مجری برنامه «بانخبگان» یادآور شد: مدت گفت وگو با هر مهمان حدود ۲۲ دقیقه است. گاه درباره مسائل روز نیز حرف می‌زنیم و مسائل جامعه را مطرح می‌کنیم و درباره راهکارهای برون رفت معضلات نیز حرف می زنیم. راز موفقیت میهمانان را بررسی می‌کنیم و به نقش خانواده در موفقیت افراد و تغییر مسیرها اشاره می شود. هدف ما این است بدانیم چگونه شوق یادگیری در نوجوانان احیا شود از اینرو به سراغ خاطرات مهمانان می رویم.
حاجی زاده ادامه داد: مهمانان ما در کنار جایگاه علمی، خیر هستند و برای ما این فرهنگسازی مهم است که می تواند دراین راه قدم گذاشت. با حدود ۱۰۰ تن از نخبگان حوزه سلامت حرف زدم و هریک زندگی شان فص خاصی داشته و هر یک درس‌های زیادی برای ما داشته و زندگی هیچکدام شبیه هم نبوده است. مهمانان ما از مدیریت کشور در شرایط بحرانی و جلوگیری از فرار مغزها حرف می‌زنند و این موضوعات مسائلی است که با مهمانان در میان گذاشته می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.