11:00

شبکه پنج سیما به مناسبت عید سعید فطر، ویژه برنامه‌های شاد و عیدانه‌ای را پخش خواهد کرد. این شبکه در روز عید سعید فطر با ویژه برنامه هایی چون: جشن رمضان، جان جهان، هیوا، آشپزی با مامان، به خانه بر می‌گردیم، رنگین کمان و… مهمان خانه‌های مخاطبان می‌شود.
به گزارش رسیده، گروه معارف شبکه پنج سیما، در روز عید سعید فطر نماز باشکوه عید فطر را با حضور مردم و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از بارگاه ملکوتی سیدالکریم حضرت عبدالعظیم(ع) به تصویر می‌کشد. نماز عید سعید فطر ساعت ۷:۳۰ صبح در فضای بیرونی ضلع جنوبی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اقامه خواهد شد.
جشن رمضان
آخرین قسمت از برنامه قدیمی و نوستالژی جشن رمضان ۱۴۰۱، دوشنبه (۱۲ اردیبهشت ماه) ساعت ۲۱ با حضور مهمانان ویژه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. حضور هنرمندان و خوانندگان محبوب کشور از بخش‌های جذاب و شادی‌آفرین این ویژه برنامه عیدانه خواهد بود. «جشن رمضان» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی کاوه امیری و با اجرای قدسیه صالحی و بابک افرا در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ تقدیم نگاه مخاطبان شد.
«جان جهان» در عید بندگی
«جان جهان» عنوان ویژه برنامه عید فطر شبکه پنج سیماست که در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۵:۳۰ تقدیم نگاه بینندگان گرامی خواهد شد. این ویژه برنامه شاد و عیدانه با اجرای سیدمرتضی حسینی و تهیه‌کنندگی شهرام راد روی آنتن می‌رود. جشن «جان جهان» با حضور مهمانان ویژه و هنرمندان و خوانندگان مطرح کشور سعی دارد لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان بسازد. «جان جهان» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در تعطیلات عید سعید فطر از ساعت ۱۵:۳۰ پخش می‌شود.
هیوا از کربلای معلی
ویژه برنامه «هیوا» به مناسبت عید فطر دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) ساعت ۱۹:۴۵ تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود. این برنامه در آخرین قسمت خود میزبان مهمانانی ویژه خواهد بود. ویژه برنامه «هیوا» با محوریت خانواده و جمعیت (فرزند‌آوری) دیگر برنامه گروه اجتماعی است که به تهیه‌کنندگی حسین فرزندی و اجرای عاطفه میرسیدی در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۰ از کربلای معلی روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.
آشپزی در تعطیلات
مسابقه شاد و جذاب «آشپزی با مامان» نیز در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر هر شب ساعت ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این برنامه میزبان هنرمندانی چون: المیرا سماواتی، بیتا خردمند، یزدان فتوحی، حسین رفیعی، پویا امینی، بابک باقرنیان، السا فیروزآذر و ساغر عزیزی خواهد بود که در فضایی شاد و عیدانه به مسابقه آشپزی می‌پردازند. در چهار قسمت پایانی این برنامه که ویژه عید سعید فطر تهیه و تولید شده به موضوعاتی مانند ماهیت عید فطر، فرهنگ دورهمی و تشکر پرداخته شده است.
مبصر چهار ساله در «رنگین کمان»
ویژه برنامه زنده «رنگین کمان» گروه خانواده شبکه پنج در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه) مصادف با عید سعید فطر و روز بزرگداشت مقام معلم این روز عزیز را برای کوکان در منازل و استودیو جشن می‌گیرد. ویژه برنامه «رنگین کمان» روز دوشنبه (۱۲ اردیبهشت ماه) مصادف با عید سعید فطر و بزرگداشت مقام معلم با دعوت از چند معلم و دانش آموز خردسال در استودیوی این برنامه از آنها تقدیر خواهد کرد، اما این برنامه یک مهمان ویژه خواهد داشت. این برنامه با دعوت «محمد کدخدایی» بازیگر نقش مبصر چهار ساله در برنامه «درس شیرین ریاضی» و پخش یک آیتم از این برنامه خاطره‌انگیز، خاطرات شیرین دهه ۶۰ را برای بزرگترها و مخاطبان برنامه زنده خواهد کرد. دعوت از یک خواننده در حوزه کودک، اجرای موسیقی عیدانه، برگزاری مسابقه و شعرخوانی و… به مناسبت عید سعید فطر بخش‌های متنوع این برنامه است که روز سه‌شنبه (۱۳ اردیبهشت) ساعت ۱۶:۳۰ تقدیم نگاه کودکان و مخاطبان می‌شود.
المیرا سماواتی و نوزادش
برنامه «به خانه برمی‌گردیم» ویژه عید سعید فطر در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ساعت ۱۰:۳۰ از قاب شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این برنامه با دعوت از هنرمندان و خوانندگان سعی دارد لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان رقم بزند. این برنامه در روز عید فطر میزبان المیرا سماواتی مجری شبکه پنج سیما به همراه فرزند تازه متولد شده‌اش است. آموزش تهیه کیک، شیرینی، شکلات ویژه عید، گل‌آرایی و… از بخش‌های ثابت این برنامه است که به مدت بیش از دو ساعت تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.