13:01

تدوین فیلم کوتاه «مورچه» آغاز شد.
به گزارش رسیده، فیلم کوتاه «مورچه» به کارگردانی میلاد فیض‌الله بیگی و تهیه‌کنندگی کمال خلیلی و نویسندگی مهدی اصغری روی میز تدوین قرار گرفت.
میلاد فیض‌الله بیگی از جمله کارگردان‌هایی است که پیش از این با مستند «کولبر» به یک مسئله اجتماعی پرداخته بود. او در این اثر سعی کرده با بررسی مسائل اجتماعی زنان و کودکان با استفاده از چند ماجرای واقعی، موضوعی انسانی را به تصویر بکشد.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «مورچه» روایتی زنی با نام ستاره است که در گذشته بچه نوزادی را از بهزیستی به فرزندی قبول کرده است. او بعد از گذشت پنج سال به بهزیستی برگشته تا بچه را پس دهد؛ حال آنکه دختر بچه پنج ساله از هیچ ماجرایی با خبر نیست. او دلیل عجیبی برای پس دادن بچه دارد… .
مهدی اصغری‌ازغدی که نویسندگی این اثر را برعهده دارد نیز، سابقه ساخت چندین کار کوتاه را داشته و هم اکنون در حال پیش تولید فیلم سینمایی «تنفس مصنوعی» است.
از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: فیلمنامه‌نویس و مشاور پروژه: مهدی اصغری‌ازغدی، مدیر فیلمبرداری: میلاد تنید گنام، تدوین: الناز عبادالهی، مدیر تولید: محمدرضا خیری، بازیگران: ادرینا رضایی، سحر اقاسی، پانته کی‌قبادی، منصور صوفی، محمد آقایی، صدابردار: سامان شهامت، گریم: امید گلزاده، موسیقی: بهزاد عبدی و اتالوناژ: مسعود مردان اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *