15:42

فیلم «قلط دیکطه‌ای» به نویسندگی و کارگردانی علیسام صادقی آماده‌ی پخش شد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «قلط دیکطه‌ای» (Misled) به نویسندگی و کارگردانی علیسام صادقی آماده‌ پخش شد.
این فیلم با سرمایه‌گذاری سام آرت آکادمی، توسط نامیرا فیلم تهیه شده است و پخش بین‌المللی آن را کمپاتی فرست اسکرین با مدیریت سولماز اعتماد به عهده دارد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: پسر ده‌ساله‌ای به نام پارسا، درگیر یکسری اتفاق ساده و در عین حال پیچیده می‌شود؛ اتفاقاتی که برای کودکان این سن و چه بسا خیلی از ما رقم می‌خورد و تاثیر بسزایی در آینده فرد دارد.
سحر حق‌شناس، فرید دلاور، مهسا جوادی، حامد ربیعی، محمد پارساشکفته و برسام بلوچی بازیگران فیلم کوتاه «قلط دیکطه‌ای» هستند.
علیسام صادقی که به تازگی برای نقش‌آفرینی در فیلم «سربست» به نویسندگی و کارگردانی میلاد منصوری جایزه ویژه‌ هیئت داوران جشنواره‌ی فیلم بلغارستان را از آن خود کرده و به عنوان کاندیدای جایزه بازیگری مرد در جشنواره‌ی امریکای جنوبی هم معرفی شده بود، این روزها در حال برگزاری کارگاه‌های بازیگری با متد به روز سوفرولوژی است.
سایر عوامل فیلم عبارتند از: مشاور کارگردان: میلاد منصوری، مشاور فیلمنامه: دکتر داریوش توسلی، سرپرست گروه بازیگران و دستیار کارگردان: فائقه شلالوند، مدیر فیلم برداری: مهدی میرمحمدی، صدابردار: جابر انصاریان، تدوین: محمد خلفی، طراح گریم: زهرا شمس، طراح صحنه و لباس: علی فراستی، موسیقی: میلاد عرب، مشاور رسانه‌ای: سبا حیدرخانی، عکاس و دستیار فیلم بردار: رضا تیموری، مدیر تولید: حسام نورمحمدی و ساخت تیزر پشت صحنه: هومن ترابی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *