12:59

سومین فصل «معجزه گران» که هر فصل آن بر پایه یکی از آثار سایمون ریچ طنزپرداز آمریکایی است، ژانویه سال ۲۰۲۳ از راه می‌رسد.
به گزارش ایرنا، در این مجموعه آنتولوژی که سایمون ریچ ساخت آن را بر عهده دارد، دنیل ردکلیف، استیو بوشمی، گرالداین ویسونافن و کاران سونی ایفای نقش می‌کنند.
بازیگران در هر فصلی در نقش‌های متفاوت ظاهر می‌شوند و مجموعه در هر فصل داستان‌های مختلفی را به نمایش می‌گذارد.
فصل نخست این مجموعه که نخستین بار در ۱۲ فوریه سال ۲۰۱۹ پخش شد، شامل هفت قسمت که پیرامون دو فرشته که ماموریتشان شعله ور کردن عشق بین دو انسان و جلوگیری از نابودی زمین توسط خداوند بود، می‌چرخید.
فصل دوم معجزه گران با نام Dark Ages در ژانویه ۲۰۲۰ پخش شد و روایتگر اتفاق‌هایی در شهری خیالی در اروپای قرون وسطایی بود.
در فصل سوم این مجموعه با عنوان Miracle Workers: End Times، رادکلیف و ویسواناتان نقش یک زوج متاهل را بازی می‌کنند که سر و کارشان با مسائل عادی زندگی زناشویی است.
رادکلیف یک جنگجوی سرزمین بایر است که در آینده‌ای پسا آخرالزمانی با گرالداین ویسواناتان که یک جنگ سالار بی‌رحم است زندگی می‌کند. این زوج پس از آن که به حومه شهر نقل مکان می‌کنند با ترسناک‌ترین کابوس خود مواجه می‌شوند.
آن‌ها در تلاش برای تطبیق خود با محیط جدید هستند که در نهایت عشق متقابل این دو برای هم آشکار شده و با وجود شرایط سختی که با آن روبه رو هستند بر موانع آخرالزمانی پیروز می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *