«کوین اسپیسی» پس از چهار سال عدم فعالیت به دلیل اتهامات اخلاقی، در یک فیلم ایتالیایی ساخته «فرانکو نرو» بازی می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، این فیلم که «مردی که خدا کشید» نام دارد در ایتالیا فیلمبرداری می‌شود و «فرانکو نرو» بازیگر سرشناس سینمای ایتالیا کارگردانی آن را بر عهده دارد.

«ونسا ردگریو» نیز دیگر بازیگری است که در کنار «کوین اسپیسی» مقابل دوربین «فرانکو نرو» خواهد رفت.

«فرانکو نرو» بازیگری که در بیش از ۲۰۰ فیلم سینمایی بازی کرده و سابقه همکاری با «سرجو. کوربوجی»، «جان هیوستن، «لوئیس بونوئل»، «راینر ورنر فاسبیندر» و «فرانکو زفیرلی» را کارنامه دارد، در گفتگو با «ای بی سی نیوز» گفت که «کوین اسپیسی» بازیگر بسیار فوق العاده‌ای است و بی صبرانه منتظر ساخت این فیلم هستم.

در سال ۲۰۱۷، «آنتونی رپ» بازیگر فیلم «پیشتازان فضا» مدعی شد «کوین اسپیسی» در سن ۱۴ سالگی او را مورد تعرض قرار داده، «کوین اسپیسی» بازیگر توانمندی که دو جایزه «اسکار» برای فیلم‌های «مظنونین همیشگی» و «زیبای آمریکایی» به همراه یک جایزه «تونی» و ۱۲ نامزدی جایزه «امی» را در کارنامه دارد، به بیکارترین بازیگر هالیوود تبدیل شده که نمی‌تواند کار کند.

پس از آن ۲۰ مرد دیگر نیز اتهاماتی علیه «اسپیسی» در زمان فعالیت او در تئاتر اولدویک لندن بین سال‌های ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۳ مطرح کردند و یک زن نیز در ایالت ماساچوست آمریکا ، از او شکایت کرد که در نهایت «اسپیسی» از سوی دادگاه بیگناه شناخته شد.

در میان این اتهامات اخلاقی، «کوین اسپیسی» مجبور به کناره گیری از بازی در سریال معروف «خانه پوشالی» محصول شبکه نتفلیکس شد و آخرین بار در سال ۲۰۱۸ در فیلم «باشگاه پسران میلیاردر» بازی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *