یک بازیگر پیشکسوت سینما گفت: آرزوی اول و آخر من برای سینما ترقی و تعالی است، آنچه که این ترقی و تعالی را محقق می‌کند بسیار وسیع است و نمی‌توان فقط به یک نکته و یا یک موضوع اشاره کرد چراکه سینما مجموعه‌ای از هنرهاست.
عنایت بخشی در گفت‌وگو با میزان پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها فقط و فقط در خانه هستم و به هیچ مکان عمومی نمی‌روم تا از ویروس کرونا در امان باشم چراکه این ویروس شوخی ندارد و بسیار برای سن و سال من و امثال من خطرناک است.
وی پیرامون واکسیناسیون کرونا بیان کرد: من دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده ام اما طبق گفته پزشکان باز هم باید اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کرد چراکه تضمینی برای کسی که واکسن را دریافت کرده وجود ندارد که به این ویروس مبتلا نشود.
بخشی پیرامون پیشنهادات این روزهای خود ابراز کرد: بسیار زیاد هم از سینما و هم از تلویزیون پیشنهاد دارم اما به دلیل این ویروس هیچ کدام را نمی‌پذیرم تا درصد زیادی از مردم واکسینه شوند و خطرات ناشی از این ویروس کم شود بدون شک و قطعا با بهبود شرایط به عرصه بازیگری باز خواهم گشت و پیشنهادات را قبول خواهم کرد.
این بازیگر پیشکسوت سینما در ادامه با اشاره به فرا رسیدن روز ملی سینما و آرزوی خود برای هنر هفتم ابراز کرد: آرزوی اول و آخر من برای سینما ترقی و تعالی است، آنچه که این ترقی و تعالی را محقق می‌کند بسیار وسیع است و نمی‌توان فقط به یک نکته و یا یک موضوع اشاره کرد چراکه سینما مجموعه‌ای از هنرهاست.
وی در همین راستا تاکید کرد: برای هنری چون سینما همه باید دسدت به دست هم بدهند، یعنی کارگردان باید خوب باشدف فیلمنامه باید خوب باشد بازیگر خوبی باید وجود داشته باشد همچنین نیاز به فیلمبردار خوب برای خلق یک اثر سینمایی فاخر نیاز است، بنابراین همه این عوامل باید دست در دست هم بدهند تا سینما به رشد و تعالی برسد.
بخشی به احساس واقعی خود نسبت به سینما خاطرنشان کرد: فعلا به دلیلی وضعیتی که در سینما حکمفرما است و از کیفیت فاصله زیادی گرفتیم ترجیح می‌دهم حرفی از احساس خودم به سینما نزنم اما فقط می‌توانم بگویم آرزو میکنم اوضاع سینما بهتر شود.
بازیگر پیشکسوت سینما در پایان به نیاز اصلی سینما اشاره و خاطرنشان کرد: خیلی‌ها می‌گویند چرا بازیگران جوان و مبتدی وارد عرصه سینما می‌شوند، من می‌گویم چرا وارد نشوند، سینما نیازمند نیروی جوان، تازه نفس و مستعد است باید اجازه دهیم این نیروها جوان وارد شوند و تلاش کنندف مرور زمان نشان می‌دهد که آنهایی که برای این کار هستند می‌ماند و آن دسته که برای سینما نیستند از این چرخه خارج و فراموش می‌شوند.

(Visited 12 times, 1 visits today)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *