مدیرعامل موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، گفت: طرح کاهش قیمت بلیت در سینماهای این موسسه از اول تابستان اجرا می‌شود.

16:24

به گزارش ایرنا از روابط عمومی موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجید اکبرشاهی با اعلام اجرای طرح تابستانه در سینماهای شهرداری تهران اظهارداشت: پس از تجربه موفقی که در فروش بالای فیلم سینمایی بدون قرار قبلی با اجرای طرح نیم‌بها بلیت در سالروز میلاد حضرت امام رضا(ع) داشتیم، تصمیم گرفتیم که تمهیداتی برای جذب مخاطب بیشتر در سینماهای زیرمجموعه در نظر بگیریم.

وی گفت: با توجه به اینکه سینماهای موسسه تصویر شهر زیرمجموعه شهرداری تهران است و تامین رفاه و آسایش شهروندان از اصلی‌ترین وظایف این نهاد است، بر آن شدیم که در بعضی روزها و ساعات بهای بلیت را در سینماها کاهش دهیم.

اکبرشاهی درباره جزئیات بیشتر این طرح و قیمت بلیت سینماهای زیرمجموعه شهرداری تهران بیان کرد: سه روز ابتدای هفته (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) بلیت در پردیس‌های سینمایی ملت، تماشا و راگا تا ساعت ۱۹ به صورت نیم‌بها و از ساعت ۱۹ به بعد برای تمامی فیلم‌ها در پردیس ملت از ۴۵ هزار تومان به ۳۵ هزار تومان و در پردیس‌های راگا و تماشا از ۳۵ هزار تومان به ۲۵ هزار تومان کاهش پیدا می‌کند.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر افزود: این طرح از ابتدای تابستان، تیرماه امسال در سینماهای زیرمجموعه اجرا می‌شود و در دیگر روزهای هفته نیز طبق روال گذشته بهای بلیت در روزهای سه‌شنبه به صورت کامل نیم‌بها و سه روز پایانی هفته (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) به صورت تمام بها برای شهروندان ارائه می‌شود.

وی اظهارداشت: از ابتدای امسال نیز با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم تصمیم گرفتیم که قیمت بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی واقع در منطقه ۱۱ شهرداری تهران که از سینماهای زیرمجموعه این موسسه است را افزایش ندهیم و این سینما همانند سال گذشته در تمام ایام هفته بلیت را با بهای ۱۵ هزار تومان به مخاطبان ارائه می‌دهد.

اکبرشاهی ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح استقبال مخاطبان از فیلم‌ها افزایش داشته باشد و رونق به سالن‌های سینما بازگردد.

براساس این گزارش، پردیس سینما گالری ملت واقع در بزرگراه نیایش، جنب بوستان ملت با ۱۲ سالن نمایش، پردیس سینمایی راگا در منطقه شهرری و تماشا در منطقه یافت‌آباد هر کدام با سه سالن نمایش و رازی در میدان قزوین(گمرک) با ۲ سالن نمایش میزبان شهروندان و مخاطبان سینماست.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن برنامه نمایش فیلم‌ها و رزرو بلیت در این سینماها به سامانه‌های آنلاین فروش بلیت؛ سینماتیکت، گیشه ۷ و ایران تیک مراجعه کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.