11:01

با وجود امکان استفاده از سقف ظرفیت فروش بلیت، «سه گانه پاریسی» همچنان به پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی پایبند است.
به گزارش رسیده، شب گذشته اجرای نمایش «سه گانه پاریسی» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز شد.
آقاخانی که موسس و سرپرست گروه تئاتر پوشه است، درباره اجرای این نمایش عنوان کرد: با وجود اینکه مسئولان امکان استفاده از سقف ظرفیت فروش بلیت را اعلام کرده‌اند، اما این گروه همچنان به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی پایبند است.
وی افزود: این اتفاق ممکن است گروه را با ضرر اقتصادی روبرو کند، اما برای نمایش «سه گانه پاریسی» صندلی‌ها با فاصله به فروش می‌رسند.
کارگردان نمایش‌های «جنوب از شمال غربی» و «شیروانی داغ» گفت: «سه گانه پاریسی» را برای این روز‌ها و این روزگار کار کرده‌ام. اصرار دارم لبخند روی لب مردم رنج کشیده کشورم بنشانم و کاری صمیمی و جمع و جور، متناسب با امکانات این روز‌ها ارائه دهم. نمی‌توانم درست در بزنگاهِ ارائه آن به مخاطب، اهداف اصلی‌ام را فراموش کنم. به همین دلیل از این پس و بعد از افتتاح این نمایش، بلیت تمام اجرا‌های این اثر با هماهنگی تیوال، بر مبنای فاصله‌گذاری ارائه خواهد شد تا مخاطبان برای حضور در سالن نمایش با اطمینان اقدام کنند.
«سه گانه پاریسی» تازه‌ترین نمایش گروه تئاتر پوشه است که تا ۱۷ دی‌ماه، هر شب به جز شنبه‌ها، ساعت ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن استاد سمندریانِ تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.