14:45

جان سینا – John Cena کشتی گیر حرفه‌ای و بازیگر آمریکایی که پیشتر به دلیل برآورده کردن آرزوی بیش از ۶۵۰ بیمار به باحالترین مرد روی زمین و سلطان بر آورده کردن آرزوها معروف شده بود، رکود جهانی گینس را در برآورده کردن بیشترین آرزو به نام خود ثبت کرد.
به گزارش ایرنا از هالیوود ریپورتر، جان فلیکس اَنتونی سینا رکورد جدیدی را برای برآورده کردن بیشترین تعداد آرزو توسط مؤسسه میک – اِ– ویش (Make-A-Wish Foundation) در گینس به نام خود به یادگار گذاشت.
بازیگر صلح طلب – Peacemaker بیشترین تعداد برآورده شدن آرزوها را به خود اختصاص داده که هیچ یک از هنرمندان حتی به رکورد سینا از بدو تأسیس مؤسسه تاکنون نزدیک هم نشده‌اند.
پیشتر از این، جان سینا با برآورده کردن آرزوی بیش از ۵۰۰ بیمار بالاترین رکورد مؤسسه را به خود اختصاص داده بود.
او با برآورده کردن این تعداد آرزو در سال ۲۰۰۵ درباره مؤسسه و از این که چقدر از این کار لذت می‌برد صحبت کرد.
موسسه آرزویی را برآورده کن موسسه ای در آمریکاست که از سال ۱۹۸۰ بنیان نهاد شده و آرزوهای افراد بیمار بویژه کودکان مبتلا به سرطان را برآورده می‌کند. افراد معروف بسیاری به این مؤسسه کمک می‌کنند. جان سینا در این موسسه بیشترین تعداد آرزوهای بیماران را برآورده کرده و به همین سبب به او لقب باحالترین مرد روی زمین یا سلطان برآورده کردن آرزوها را داده اند.
همسر جان سینا شهرزاد شریعت زاده ایرانی است که در سال ۲۰۲۰ با او ازدواج کرده است.
جان سینا در سال ۱۳۹۶ به مناسبت رکورد شکنی سهراب مرادی وزنه بردار سابق ایرانی به او تبریک گفته و در عین حال در پیج اینستاگرام بهداد سلیمی وزنه بردار ایرانی به او ادای احترام کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *