14:03

با ادامه تاخت و تاز کرونا در آمریکا، الزام اجرای شیوه‌نامه‌های کرونایی در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی این کشور یک ماه دیگر تمدید شد.
به گزارش ایرنا به نقل از ورایتی، اتحادیه تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون آمریکا از تمدید شیوه‌نامه‌های کرونایی در تولیدات هالیوودی خبر داد. براساس این اطلاعیه، محدودیت‌های کرونایی از جمله اجباری بودن واکسیناسیون، استفاده از ماسک و قرنطینه عوامل تا ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) ادامه خواهد داشت.
شیوه‌نامه‌های کرونایی هالیوود از ماه ژوئیه سال گذشته میلادی (تیر- مرداد ۱۴۰۰) اعمال شدند. این شیوه‌نامه‌ها در ابتدا قرار بود تا ۳۰ سپتامبر (۸ مهر ۱۴۰۰) ادامه پیدا کنند اما با توجه به بالا بودن آمار ابتلا به کرونا در آمریکا تا ۱۵ ژانویه (۲۵ دی) تمدید شدند و حالا یک ماه دیگر نیز ادامه خواهند داشت. همچنین از آنجایی که آمار مبتلایان به کرونا در آمریکا هنوز به طرز نگران کننده‌ای بالاست احتمال تمدید دوباره این محدودیت‌ها وجود دارد.
مجموعه شیوه‌نامه‌های کرونایی که هم‌اکنون در هالیوود اجرا می‌شود، نتیجه رایزنی‌های اتحادیه تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون آمریکا که نماینده استودیوهای بزرگ فیلمسازی است با دیگر اتحادیه های مهم حوزه سرگرمی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.