Director Antoine Fuqua attends a press conference to promote the film The Magnificent Seven at TIFF the Toronto International Film Festival in Toronto, September 8, 2016. REUTERS/Fred Thornhill


13:34

اقتباسی جدید از «گربه روی شیروانی داغ» ‌این بار به کارگردانی آنتوان فوکوآ ساخته می‌شود.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، آنتوان فوکوآ کارگردانی و تهیه کنندگی اقتباسی جدید از نمایشنامه مشهور تنسی ویلیامز را با گروه بازیگران سیاهپوست برعهده گرفت.

این نمایشنامه برنده جایزه پولیتزر با تمرکز بر مسایلی چون حرص، حسادت‌های خانوادگی، مرگ و مشکلات ازدواج نوشته شده است.

کارگردان «روز تعلیم» و «هفت دلاور» گفته است فیلم جدید نیز عناصری از نمایشنامه را با روایت جدیدی از بیان داستان روی پرده بزرگ می‌آورد.

وی برای تولید این فیلم با استیون سی برد و آلیا جونز هاروی همکاری می‌کند که سابقه روی صحنه بردن این نمایشنامه را در سال ۲۰۰۸ با بازیگرانی سیاهپوست دارند. آنها با این کار اولین نمایش تمام آفریقایی-آمریکایی برادوی را تولید کردند که موفق شد تا ۱۹ هفته نیز روی صحنه بماند و پرفروش‌ترین نمایش فصل شود.

این نمایشنامه که بعد در لندن هم جایزه لارنس اولیویه را دریافت کرد، در سال ۱۹۵۸ با کارگردانی پل بروکس و حضور پل نیومن و الیزابت تیلور در نقش‌های اصلی در قالب فیلم سینمایی ساخته شده بود.

فوکوا سازنده «اکوالایزر» با بازی دنزل واشینگتن هم بوده و درام بوکس‌بازی «چپ دست» با بازی جیک جیلنهال را هم سال ۲۰۱۵ ساخته است. از جدیدترین فیلم‌های وی می‌توان به تولید و کارگردانی مستند « آنچه اسم من است: محمد علی» اشاره کرد. فیلم بعدی وی که برای پارامونت ساخته ‌شده «بی‌نهایت» فیلمی علمی تخیلی با بازی مارک والبرگ است که قرار است امسال اکران شود. وی اکنون آماده می‌شود تا فیلمبرداری فیلم جدیدش «آزادی» را با بازی ویل اسمیت شروع کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *