آخرین حضور دنیل کرگ در قالب جیمز باند در حالی همچنان موفق است که فیلم «گشت‌وگذار در جنگل» محصول تازه دیزنی در سینماهای چین اقبال چندانی نداشته است.

15:17

آخرین حضور دنیل کرگ در قالب جیمز باند در حالی همچنان موفق است که فیلم «گشت‌وگذار در جنگل» محصول تازه دیزنی در سینماهای چین اقبال چندانی نداشته است.

به نقل از هالیوود ریپورتر، «زمانی برای مردن نیست» تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی در باکس آفیس بین‌المللی شده و از رقم ۵۴۹ میلیون دلار فروش قسمت نهم «سریع و خشمگین» عبور کرده است.

بیست‌وپنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند که این بار توسط کری فوکوناگا کارگردانی شده، دنیل کرگ را برای آخرین بار در نقش اصلی دارد. با وجود اینکه اکران این فیلم چند بار به خاطر کووید -۱۹ به تاخیر افتاد، این انتظار نتوانست عملکرد فیلم را به مخاطره بیندازد.

«زمانی برای مردن نیست» تا به حال توانسته از فروش فیلم قبلی یعنی «اسکای‌فال» در ۱۸ بازار و از «اسپکتر» در ۲۲ بار پیشی بگیرد. این فیلم پرفروش‌ترین پروژه تاریخ استودیوی یونیورسال در بریتانیا، ایرلند، هلند و سوییس است.

این فیلم در آخر هفته‌ای که گذشت اکران خود را در استرالیا هم آغاز کرد که آخرین بازار بزرگ باقی‌مانده است و توانسته فعلاً ۸.۲ میلیون دلار بفروشد که با فاصله زیادی بهترین عملکرد یک فیلم در دوران پاندمی در این کشور است.

در بازار آمریکای شمالی، «زمانی برای مردن نیست» از مرز ۱۵۰ میلیون دلار عبور کرد و به این ترتیب فروش کل جهانی آن به بیش از ۷۰۸ میلیون دلار رسیده است. این فیلم از حیث فروش کل جهانی هم با ۷۲۱ میلیون دلار از همه عناوین دوران پاندمی جلوتر است.

از سوی دیگر، فیلم «گشت‌وگذار در جنگل» دیزنی با نقش‌آفرینی دوین جانسون و امیلی بلانت بالاخره در چین اکران شد اما با توجه به اینکه این اتفاق سه ماه پس از اکران آن در آمریکا و سرویس استریمینگ دیزنی افتاد، عملکردش بسیار ضعیف بود و فقط ۳.۳ میلیون دلار فروخت.

تخمین زده می‌شود که دیزنی چیزی حدود ۲۰۰ میلیون دلار خرج ساخت این فیلم کرده باشد و از همین حالا دستور ساخت قسمت دوم آن را هم داده است.

این فیلم روز سی‌ام جولای کار خود را در باکس آفیس آمریکا شروع کرد و بیش از ۳۵ میلیون دلار در سه روز اول در سینماها و بیش از ۳۰ میلیون دلار در دیزنی پلاس فروخت. تا اینجا فروش جهانی آن به حدود ۲۱۵ میلیون دلار رسیده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *