21:51

ششمين جشنواره رامس گيت Ramsgate Internation film &Tv Festival انگلستان در بخش اصلی و مسابقه خود میزبان فیلم سینمایی «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی خواهد بود.
به گزارش رسیده، فیلم سینمایی «تعارض» به كارگردانی محمدرضا لطفی و تهيه‌كنندگی سيدامير سيدزاده كه با نام «ريست» راهی جشنواره‌های خارجی شده است، در ادامه حضور در رویدادها و فستیوال‌های جهانی، به ششمين جشنـواره Ramsgate Film Festival در کشور انگلستان راه پیدا کرد.
جشنواره Ramsgate مكان مهمی است كه فيلم‌هایی با ایده‌های نو و پرداختی متفاوت را تحسين كرده و به حمایت و ارتقا سازندگان فيلم در راستای آگاهی فرهنگی كمك می‌كند.
از ويژگی‌های این جشنواره بزرگ سالانه که از ٩ تا ١٢ ژوئن ۲۰۲۲ – (١٩ تا ٢٢ خرداد) – در انگلستان برگزار می‌شود، می‌توان به کشف و معرفی هنرمندان بزرگی در عرصه بين‌المللی در چند سال اخير اشاره کرد.
در فیلم سینمایی «ریست» که پیش از این در بخش اصلی و مسابقه چندين جشنواره‌ بين‌المللی ديگر در خارج از كشور نيز حضور داشته، رضا بهبودى، سودابه بيضايى، محمد صديقى مهر، حامد رحيمى نصر، پريسا محمدى و رقيه افشين‌پور به ایفای نقش پرداخته‌اند.
پخش جهانی این فیلم توسط محمد بخشی انجام می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.