برنامه «مثبت ۱۲» به تهیه‌کنندگی فاطمه بی‌تقصیر در رادیو سلامت روز دوشنبه (۲۹ شهریور ماه) موضوع مقاومت دانش‌آموزان بعد از دو سال در شرکت در کلاس‌های حضوری را مورد بررسی قرار می‌دهد.
به گزارش رسیده، فاطمه بی‌تقصیر، تهیه‌کننده برنامه «مثبت ۱۲» در این باره توضیح می‌دهد: مسلماً هر برنامه‌ای بر مبنای اهدافی روانه آنتن می‌شود و برنامه «مثبت ۱۲» هم مستثنی از این موضوع نیست. این برنامه مختص والدینی است که فرزند نوجوان دارند و به آنها آموزش‌های لازم درباره رفتارهای نوجوانان داده می‌شود.
وی ادامه می‌دهد: روز دوشنبه (۲۹ شهریور ماه) به موضوع نوجوانان می‌پردازیم که دو سال است به دلیل کرونا به صورت غیر حضوری در کلاس شرکت کرده‌اند و حالا در برابر شرکت در کلاس‌های حضوری مقاومت دارند. دکتر سایناز مودت روانشناس متخصص کودکان و نوجوانان در این باره صحبت می‌کند. کارشناس در این برنامه طرح مساله می‌کند و بعد راهکار ارائه می‌دهد. شنوندگان هم می‌توانند سوالاتشان را از کارشناس در فواصل برنامه بپرسند.
این برنامه روزهای شنبه و دوشنبه ساعت ۱۶:۳۰ از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت روانه آنتن می‌شود. والدین می‌توانند اگر سوالی درباره نوجوان‌شان دارند با شماره 30000102 در زمان پخش برنامه پیامک بدهند تا آنچه که لازم است درباره نوجوان‌شان بدانند و آموزش ببینند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *