12:02

پخش مجموعه مناسبتی «رعد و برق» با یک روز تأخیر از 26 فروردین آغاز می شود.
به گزارش رسیده، سریال «رعد و برق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی که قرار بود از امشب همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما رود، با یک روز تأخیر از پنجشنبه 26 فروردین آغاز می شود.
بهروز افخمی پس از هفت سال دوری از تلویزیون، اواخر سال 98 ساخت سریال «رعد و برق» را درباره حادثه وقوع سیل ۱۳۹۸ در مناطق سیل‌زده شمال کشور آغاز کرد. سیلی ویرانگر و مهیب که از اسفند ۱۳۹۷ بر اثر بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان و مازندران و خراسان شمالی و جنوب و جنوب غرب کشور متأسفانه خرابی‌های بسیاری به بار آورد و جان تعدادی از هموطنان‌مان را گرفت و شماری را نیز بی‌خانمان کرد.
این روزها سازندگان مشغول ضبط بخش‌های پایانی این سریال هستند. اغلب بخش‌های این سریال در بحبوحه شیوع کرونا در لوکیشن‌های واقعی در شمال و جنوب و جنوب غرب کشور تصویربرداری شده است.
بازیگران سریال رعد و برق عبارتند از: شهرام قائدی، محمد فیلی، مهران رجبی، مختار سائقی، شهین تسلیمی، سام کبودوند، تورج فرامرزيان، مهدی زمین‌پرداز، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، مريم عبادى ، غلامعلي رضايي، مجيد درستي، ابراهيم يوسفي، حامد محمدخانى، ویدا موسوی، سپیده موسوی و …
به گفته کارگردان، «رعد و برق» یک سریال حادثه‌ای با مایه‌های کمیک است.
سریال «رعد و برق» در ایام ماه رمضان از پنجشنبه هفته جاری ساعت 23 پخش می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *