13:33

شبکه سه سیما بعد از گذشت سه سال از زمان توقیف سریال «کتونی زرنگی» به پخش این سریال رضایت داد.
به گزارش ایسنا، شبکه سه سیما پخش سریال «کتونی زرنگی» را در جدول پخش خود جانمایی کرده است. این سریال قرار است از دوشنبه ـ ۱۷ بهمن ماه ـ ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روی آنتن برود.
علی ملاقلی‌پور نیز با یادی از دوست سفر کرده خود علی سلیمانی که در سریال «کتونی زرنگی» به ایفای نقش پرداخته است، از پخش این سریال در شبکه سه سیما پس از سه سال توقیف خبر داده است.
این سریال قرار بود بهمن ماه سال ۹۸ روی آنتن برود اما شبکه سه سیما در آن زمان به دلیل آنچه «خطای فاحش کارگردان» عنوان کرد، پخش «کتونی زرنگی» را پیش از آغاز متوقف و با وجود توضیحات کارگردان و تهیه‌کننده، به پخش این سریال رضایت نداد.
بازیگران این سریال عبارتند از: هدایت هاشمی، افسانه چهره‌آزاد، ملیکا شریفی نیا، علی سلیمانی، جواد پورزند، شاپور کلهر، با معرفی زوج علیرضا جعفری و مصطفی ساسانی، محمود جعفری و امیرحسین صدیق، برزو ارجمند و سحر ولدبیگی و بازیگران خردسال رادمهر رزمجوی و عماد شعبانی.
در خلاصه داستان این کمدی اجتماعی‌ آمده است: «آقام همیشه میگه زِرنگ ته چاهه… ولی نمی‌دونه اگه من ته چاهم باشم، کفترِ چاهی‌ام، بالاخره می‌پرم!»

1 دیدگاه

  • مدیونید اگه فکر کنید اتخاذ نگاه بازتر و سعه صدر بیشتر به پخش این سریال انجامیده.
    هیولای آنتن و کنداکتورهای خالی خوراک می خواهد. تیم جدید در زمان استقرارشان در تلویزیون ، شروع کردند به اصلاح دفعی و ساختاری موردنظرشان. به دلیل اتخاذ مواضع سختگیرانه و سلبی موجب کاهش تولیدات نمایشی شد، باعث شد دست تلویزیون از سریال آماده ی پخش خالی است، خالی باشد و مدام ته خورجین داشته هایش دست بچرخاند.
    کفگیر تلویزیون به ته دیگ خورده. چیزی که در همان ابتدای بگیر و ببندهای محتوایی هم قابل پیش بینی بود .به همین سادگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *