12:57

محمد صادقی که پس از ایفای نقش در سریال‌هایی چون «مختارنامه» در نقش عبدالله بن مطیع و «سال‌های مشروطه» در نقش امیرکبیر و «عمارت کلاه فرنگی» در نقش میرزا کوچک خان مدتی است که از قاب جادو دور است، در گفت‌وگویی با ایسنا اظهار کرد: چند سالی در این فضا حضور نداشتم و علت آن، مسائل شخصی زندگی است؛ مدتی است که موقتا ساکن راه دور هستم.

او در ارتباط با ساخت سریال‌های ماندگار مذهبی بیان کرد: طی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ و حتی شاید نیمه‌ی دهه‌ی ۹۰ ، سریال‌های ارزنده‌ای با موضوعات مذهبی ساخته می‌شد که قابلیت پخش مکرر را داشت و همچنان نیز دارد، اما متاسفانه در سال‌های اخیر ما کمتر شاهد تولید کارهای ارزنده‌ای بوده ایم و تولیداتی نداشته ایم.

او ادامه داد: می‌توان گفت بسیاری از تولیدات تلویزیونی، آشکارا ضعف‌های متعددی دارند که نشان‌دهنده این است که در ساخت آنها دقت نظر کافی اعمال نشده است؛ اما چرایی آن را من نمی‌توانم توضیح بدهم، بلکه مسوولان و افرادی که مستقیم درگیر تولید هستند باید توضیح دهند.

در سال های اخیر سریال‌ مذهبی ماندگار به ندرت ساخته شد
محمد صادقی در نقش امیرکبیر

این بازیگر با اشاره به اینکه مدتی است، سریال‌های ارزنده و ماندگار مذهبی به ندرت ساخته می‌شود، گفت: کارهایی که شاهد پخش آن‌ها هستیم، اغلب کارهای ضعیفی هستند که به لحاظ کیفی از خصوصیات لازم برخوردار نیست و تنها با عنوان مذهبی، برای مسوولان رزومه و کارنامه پر می‌کنند.

محمد صادقی دانش آموخته دکترای ارتباطات از دانشگاه ایالتی «ویسکانسین» آمریکاست. او در سال ۱۳۷۰ به ایران بازگشت و فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.