21:35

بانی‌فیلم: درحالی که خبرگزاری دولتی برنا دو روز پیش از عدم دستگیری و زندانی نشدن شروین حاجی‌پور خواننده آهنگ «برای» خبر داده بود اما براساس برخی خبرها این خواننده جوان همجنان در بازداشت نیروهای امنیتی است.
این خبر با درخواست هیات مدیره خانه موسیقی ایران برای آزادی او جنبه رسمی پیدا کرده است.
به گزارش روابط عمومی خانه موسیقی، هیات مدیره خانه موسیقی ایران خواست که خواننده جوان اهل ساری هر چه سریع‌تر آزاد شود.
بر اساس این گزارش، اعضای هیات مدیره خانه موسیقی ایران در جلسه روز یکشنبه ۱۰ مهرماه خود، ضمن ابراز تاسف از وقایع اخیر، به دستگیری “شروین حاجی‌پور” خواننده جوان اهل ساری اعتراض کردند و از دستگاه قضایی خواستند هرچه سریع‌تر نسبت به آزادی او اقدام کنند.
خبرهای غیررسمی درباره این خواننده جوان که سابقه اجرا در برنامه عصر جدید تلویزیون را هم دارد، گویای آن بود که پس از انتشار قطعه‌ای از او در فضای مجازی، بازداشت شده است.
بنا بر این گزارش، واحد حقوقی خانه موسیقی ماموریت یافته که پیگیر وضعیت آزادی این هنرمند باشد.
هیئت مدیره خانه موسیقی همچنین با اشاره به سخن مسئولان عالی‌رتبه کشور نسبت به احترام گذاشتن به حق اعتراض مردم، از دستگاه‌های مختلف خواسته‌ است که به این نکته پراهمیت توجه کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی – رییس جمهوری اسلامی ایران – چهارشنبه گذشته ششم مهرماه در بخشی از صحبت زنده تلویزیونی خود با مردم، با اشاره به اتفاق‌های اخیر در کشور، گفت: «چه اشکالی دارد برای گفت‌وگو و نقد و اعتراض نسبت به یک تصمیم، مراکزی را قرار دهیم که در این مراکز، نقد و گفت‌وگو و اعتراض مطرح شود. من معتقدم شنیدن برخی نقدها و سخنان و حتی اگر اعتراضاتی به تصمیمات وجود داشته باشد، به ارتقای کار کمک می‌کند».

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *