کارگردان فیلم سینمایی «بچه های ابدی» گفت: این روزها فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» در مرحله پیش تولید است و منتظرم تا به زودی کار را کلید بزنم.
پوران درخشنده در گفت‌وگو با میزان پیرامون مراحل ساخت اثر جدید خود «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» گفت: این روزها فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» در مرحله پیش تولید است و منتظر تا به زودی کار را کلید بزنم.
وی پیرامون علت تعویق در شروع ساخت «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» بیان کرد: فعلا هم منتظر بخش کمی از سرمایه کار هستم تا تامین شود و هم شرایط کرونایی کشور که این روزها اوضاع خوبی ندارد با برطرف شدن این دو موضوع «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را کلید خواهم زد.
درخشنده با اشاره به مهمترین اولویت خود برای شروع ساخت «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» اظهار کرد: بدون شک اولویت اول من برای سخت «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» واکسیناسیون تمامی عوامل فیلمم است چراکه کرونا بسیار خطرناک و کشنده است و شوخی بردار نیست بنا براین تا واکسیناسیون کل عوامل گروه انجام نشود کارم را آغاز نمی‌کنم.
کارگردان فیلم سینمایی «بچه های ابدی» با اشاره به شباهت داستان فیلم سینمایی کارگردان فیلم سینمایی «بچه های ابدی» عنوان کرد: «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» از نظر موضوع کاملا شبیه به و فیلم سینمایی «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» است با این تفاوت که نقش اصلی آن را این بار پسرها ایفا می‌کنند.
رخشنده در ادامه ابراز کرد: نگران اکران فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» نیستم چراکه حتی در شرایط کرونایی فکر میکنم در صورت اکران عمومی فیلم مخاطب خودش را دارد و از آن استقبال خواهد شد.
وی پیرامون انتخاب بازیگران «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» خاطرنشان کرد: طی ماه های گذشته گفت‌وگوهای فراوانی با بازیگران مختلف داشته ام، سعی دارم تا با انتخاب های درست و صبورانه آینده خوبی را برای «هیس پسرها فریاد نمی زنند» رقم بزنم. می خواهم این فیلم به بهترین نحو ساخته شود تا آنچه در ذهن دارم را به مخاطب ارائه کنم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *