13:46

کانیه وست خواننده معروف آمریکایی که اظهارات اخیرش انتقادهایی را به همراه داشت و به قطع ارتباط کمپانی‌هایی چون «آدیداس» و «بالینسیاگا» با او منجر شد، باز هم جنجال آفرینی کرد؛ او گفته مادرش قربانی توطئه هالیوود شده است.
به گزارش ایرنا، کانیه که این روزها درگیر نبرد حقوقی تلخ با همسر سابقش کیم کارداشیان نیز است، مدعی شده مرگ مادرش دوندا وست بخشی از برنامه بزرگ هالیوود برای کنترل و آسیب زدن به او بوده است.
او در ویدئویی که توسط صفحه اینستاگرام The Shade Room همرسانی شده گفته او تنها سیاه پوستی نیست که قربانی این توطئه شده است.
وست از مایکل جوردن، بلی کازبی و پسرش، دکتر دره (آندره رومله‌یانگ) و پسرش به عنوان افرادی نام برد که قربانی این توطئه شده‌اند و گفت افراد زیادی در هالیوود از دست ‌می‌روند که بخش زیادی از آن برای کنترل کردن و آسیب رساندن به آنهاست.
او از دیگر افراد مشهور سیاه پوست که قربانی این توطئه شده‌اند به شکیل اونیل بسکتبالیست سابق ان. بی.‌ای آمریکا اشاره کرد.
وست می‌گوید که او هرگز کنترل نخواهد شد؛ «آن‌ها نمی‌توانند من را کنترل کنند. می‌توانند شکیل را کنترل کنند. می‌توانند چالرز بارکلی و لبرون جیمز، JAY-Z و Beyonce را کنترل کنند اما من را نمی‌توانند.»
علاوه بر قطع ارتباط همکاری کمپانی‌های بزرگی چون آدیداس با وست، در پاسخ به اظهارات جنجالی‌اش، خانواده جورج فلوید یک شکایت ۲۵۰ میلیون دلاری از طرف دختر جورج علیه او تنظیم کرده‌اند.
وکیل سابق وست هم به او هشدار داده اظهارات تحریک‌آمیز وست ممکن است به قیمت گرفته شدن حضانت چهار فرزندش تمام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *