18:09

اظهار نشر «گل گدوت» بازیگر هالیوودی درباره تنش اخیر میان فلسطین و رژیم صهیونیستی با انتقاد شدید کابران فضای مجازی همراه شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، «گل گدوت» بازیگر اسرائیلی فعال در هالیوود در توئیتی درباره تنش اخیر در سرزمین اشغالی که به کشتار فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی انجامیده است نوشت: «قلب من می شکند. کشورم در جنگ است نگران خانواده، دوستان و مردمم هستم. این یک چرخه فاسد است که سال‌هاست در جریان است. اسرائیل شایسته زندگی به عنوان یک ملت آزاد و امن هستند و همسایگان ما نیز سزاوار زندگی مشابه هستند. برای قربانیان و خانواده آنها دعا می‌کنم و همچنین برای رهبران‌مان نیز دعا می کنم تا راه حلی پیدا کنند تا بتوانیم با صلح در کنار یکدیگر زندگی کنیم. برای روزهای بهتر دعا می کنم».
اظهار نظر «گدوت» به سرعت در فضای توئیتر به یک موضوع پربحث تبدیل شد و بسیاری از کاربران استفاده از واژه “همسایگان” به جای فلسطین و حمایت او از رژیم صهیونیستی را مورد انتقاد قرار دادند.
همچنین سابقه دو سال حضور اجباری «گل گدوت» در ارتش اسرائیل نیز موضوع دیگری بود که در فضای مجازی و پس از انتشار اظهارات او مطرح شد و برخی کاربران درخواست او را برای برقراری صلح را زیر سوال بردند و او را شاهد پاکسازی قومی فلسطین و حامی اسرائیل توصیف کردند.
بازخوردهای منفی به توئیت این بازیگر ۳۶ ساله آن قدر زیاد شد که او ناگزیر به بستن ثبت اظهار نظر در پائین مطلب خود شد.
«گل گدوت» بیشتر برای بازی در نقش «پرنسس دایانا» فیلم های «زن شگفت انگیز»، «لیگ عدالت»، «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» و «لیگ عدالن زک اسنایدر» و همچنین بازی در چند قسمت از مجموعه «سریع و خشن» شناخته می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *