11:46

رئیس سازمان سینمایی با صدور حکمی، کامران ملکی را به عنوان مشاور امور اصناف این سازمان منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، ایجاد ارتباط و هماهنگی بین اصناف خانه سینما با سازمان سینمایی، تعامل و همکاری با مدیر عامل و هیات مدیره خانه سینما، بررسی شیوه های دستیابی به امنیت شغلی دست اندرکاران سینما، تهیه طرح بیمه بیکاری و لوایح مربوط به امور معیشتی و تسهیلات اجتماعی سینماگران با تعامل خانه سینما از وظایفی است که محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی در این حکم برای کامران ملکی، مشاور امور اصناف سینمایی خود تعیین کرد.
همچنین تنظیم لوایح حمایت از حقوق مادی و معنوی اهالی سینما، تبیین برنامه های توسعه ساختار حقوقی اصناف و انجمن های سینمایی، بررسی روش های کاربردی برای توسعه علمی، دانش و مهارت های حرفه ای دست اندرکاران سینما، بررسی راه های کمک به غنای همایش ها، جشن ها و برنامه های فرهنگی اصناف سینمایی از دیگر اموری است که ملکی در دورن تصدی خود بر این سمت، عهده دار می شود.
ملکی از دانش آموختگان فیلمنامه نویسی مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی است که سابقه پنج دوره عضویت در هیأت مدیره جامعه اصناف سینمای ایران، یک دوره بازرسی خانه سینما و عضویت در شورایعالی خانه هنرمندان ایران را در کارنامه فعالیت صنفی خود دارد.
وی هم اکنون عضو انجمن صنفی فیلمنامه نویسان سینما و دبیر هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی است.
ملکی در هیأت های انتخاب و داوری جشنواره بین المللی فیلم فجر، کودک و نوجوان، جشن بزرگ خانه سینما، جشنواره های پلیس، شهر، مقاومت، کیش، ارتش، فیلم های ویدیویی و غیره حضور داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *