15:51

اولیویا کولمن، بازیگر برنده اسکار اعلام کرده است که دیگر با همسرش کار نخواهد کرد. این بازیگر برنده اسکار در درام “Landscapers” که توسط همسرش اد سینکلر نوشته شده بود، ایفای نقش می‌کند و گفت که وقتی او سعی کرد بازخورد خود را به همسرش ارائه دهد، نتایج اصلا مثبت نبود.
به گزارش سایت انتخاب، او در مورد کار کردن با همسرش برای اولین بار در این برنامه گفت: “اکنون می‌دانیم که من کار خودم را انجام می‌دهم و او کار خودش را انجام می‌دهد و ما اجازه نداریم در مورد آن صحبت کنیم. ”
با این حال، اولیویا، که نقش سوزان ادواردز را در کنار دیوید تیولیس در نقش همسر دیوید بازی می‌کند، اعتراف کرد که ایده رد کردن پروژه در وهله اول هرگز یک گزینه نبود.
زمانی که اد روی فیلمنامه خود کار می‌کرد با زوج واقعی پشت داستان آشنا شد و همسرش اعتراف کرد که از اطلاعاتی که کریس و سوزان اکنون در مورد آن‌ها می‌دانند کمی ناراحت است.
ستاره فیلم «مورد علاقه» که به زودی در «دختر گمشده» روی پرده سینما دیده می‌شود و او اعتراف کرد که فیلمبرداری فیلم در یونان در زمانی که محدودیت‌های قرنطینه زیادی وجود داشت، مانند «بهشت» بود.
او گفت: “ما فیلم را در یونان فیلمبرداری کردیم و کل جزیره مانند یک حباب بود، بنابراین زمانی که دنیا شرایط وحشتناکی را سپری می‌کرد، لحظات شگفت انگیزی را سپری کردیم. بهشت بود. ”

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.