راجر واترز موسیقیدان، ترانه‌سرا، خواننده و نوازنده سرشناس انگلیسی در صفحات اجتماعی خود نوشت: طرفدار پرشور بهمن قبادی و آثار سینمایی‌اش هستم و افتخار می‌کنم که با «چهار دیوار» همکاری داشته‌ام.
روابط عمومی این فیلم خبر داده که راجر واترز» بنیان‌گذار گروه موسیقی «پینک فلوید» به مناسبت انتشار تریلر فیلم سینمایی «چهار دیوار» به کارگردانی بهمن قبادی در صفحات اجتماعی خود در اینستاگرام، فیسبوک و توییتر، این تریلر را منتشر کرد و در مطلب کوتاهی هم نوشت: دوست من بهمن قبادی، فیلمساز بزرگ کُرد، فیلم جدیدش «چهار دیوار» را در جشنواره فیلم توکیو به نمایش گذاشته است. من از زمان اکران فیلم سینمایی «زمانی برای مستی اسب‌ها» طرفدار پرشور بهمن بودم. افتخار می‌کنم که با «چهار دیوار» همکاری داشته‌ام.
فیلم سینمایی «چهار دیوار» آخرین ساخته بهمن قبادی، به تهیه‌کنندگی «راجر واترز» اسطوره موسیقی جهان، محصول کشورهای ترکیه و انگلستان و با بازی امیر آقایی و تعدادی از بازیگران سرشناس ترکیه در نخستین اکران جهانی خود در بخش «مسابقه اصلی» سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «توکیو» Tokyo در کشور ژاپن روی پرده ‌رفت و مورد استقبال بی‌نظیر تماشاگران، منتقدان و نویسندگان سینمایی قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *