حمایت از تیم‌های تولید محتوا در مرکز نوآوری ساترا


1400-06-07 11:32 ق.ظ

دومین دوره شتاب‌دهی آکادمی «بُرش» به منظور حمایت از تیم‌های تولید محتوا، از مهر ماه 1400 تا خرداد ماه 1401 در مرکز نوآوری ساترا برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ساترا؛ دومین دوره شتاب‌دهی آکادمی «بُرش» از مجموعه‌های شتاب‌دهنده مرکز نوآوری رسانه ساترا مهرماه 1400 تا خرداد ماه 1401 برگزار می‌شود و تیم‌های پذیرفته شده بایستی طی این دوره طرح‌های خود را به مرحله تولید برسانند. در همین راستا تیم‌های برگزیده در دوره شتاب‌دهی از این حمایت‌ها برخوردار خواهند شد: حمایت مالی، مرتبط‌‌‌‌ سازی به بازار کار مناسب پروژه، حمایت‌های کسب و کاری، مربی‌گری و مشاوره تولیدی، کمک به تکمیل تیم، حمایت در زمینه توزیع و انتشار آثار تولیدی، برگزاری کارگاه‌های پیشرفته آموزشی، حمایت تجهیزاتی و تامین فضای فیزیکی مورد نیاز برای سال اول فعالیت.
علاقه‌مندان به حوزه‌های تولیدمحتوا می‌توانند طرح‌های خود را در یکی از قالب‌های تولیدات فضای مجازی، فیلم کوتاه، پادکست، برنامه اینترنتی، موشن‌گرافی، انیمیشن، اینفو رسانه، کمپین‌سازی و طراحی پلتفرم ارسال کنند. این طرح‌ها باید در «قالب طرحِ» ارائه شده (که در صفحه آکادمی «بُرش» برای دانلود قرار داده شده) آماده و ارسال شود. همچنین ثبت‌نام در این دوره صرفا به صورت گروهی است و اولویت شرکت در دوره با تیم‌های جوانی است که سابقه فعالیت در زمینه طرح ارائه شده را داشته باشند.

شرایط حضور در دوره از این قرار است:
1- طرح ارسالی باید دارای ظرفیت تولیدی به صورت وب‌سری را داشته باشد.
2- اجرای پروژه به صورت تیمی (اعضای تیم باید بین 20 تا 35 سال سن داشته باشند).
3- ارائه طرح در فرمت استاندارد آکادمی «بُرش» و دارا بودن رزومه مرتبط با طرح ارائه شده.
4- پذیرفته شدن طرح در بررسی اولیه و مصاحبه حضوری توسط هیات داوران آکادمی «بُرش».
تیم‌های علاقه‌مند می‌توانند از طریق سایت آکادمی «بُرش» به نشانی boreshacademy.ir ثبت نام و طرح‌های خود را نهایتا تا تاریخ 26 شهریور 1400 برای بررسی ارسال کنند. از بین طرح‌ها و رزومه‌های ارسالی پس از بررسی اولیه و شرکت در مصاحبه حضوری، تیم‌هایی برای شرکت در دوره شتاب‌دهی برگزیده و در انتهای دوره، تیم‌های موفق به بازار کار مناسب پروژه معرفی می‌شوند.
ثبت‌نام اولیه گروه‌های متقاضی توسط سرگروه انجام می‌گیرد و نیاز به ثبت نام جداگانه اعضا نیست. علاقه‌مندان به ثبت نام باید فایل خام طرح‌نامه را دانلود و تکمیل شده آن را به پیوست در فرم ثبت نام آپلود کنند. ثبت‌ نام‌کنندگان باید در فایل مذکور اطلاعات کامل گروه را شامل رزومه عملی همه اعضای گروه، به علاوه جزییات طرح پیشنهادی خود ذکر کنند.

استارتاپ ویکند «اکشن»
در این دوره شتاب‌دهی، استارتاپ ویکند یک روزه «اکشن» نیز برای گروه‌های علاقه‌مند برگزار می شود. در این رویداد ثبت نام‌کنندگان در کارگاه‌هایی با موضوعات: از طرح تا ایده، مخاطب‌شناسی، اقتصاد محتوا شرکت می‌کنند و در نهایت پس از تکمیل ایده‌های خود، طرح‌نامه را تا تاریخ 31 شهریور 1400 ارائه خواهند کرد.

جدول برنامه‌های رویداد اکشن از این قرار است:
رویداد «اکشن» که هفته آخر شهریورماه برگزار و زمان دقیق آن متعاقبا به تمام تیم‌ها اعلام می‌شود در آکادمی «بُرش» واقع در ایستگاه نوآوری شریف برگزار خواهد شد و مهلت ثبت‌نام آن تا 25 شهریور است. با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ظرفیت محدود است و اولویت حضور با گروه‌هایی است که زودتر ثبت‌نام کنند اما حضور سرگروه‌ هر تیم‌ در این جلسه الزامی است.
موضوعات «رسانه کودک و نوجوان، مسائل نظام آموزش و پرورش، رگولاتوری محتوا» دغدغه آکادمی «بُرش» است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *