بازیگر فیلم خاطره‌انگیز «ماسک» می‌گوید به اندازه کافی کار کرده و به طور جدی به کناره‌گیری از حرفه بازیگری فکر می‌کند.
به گزارش ایرنا به نقل از ورایتی، طرفداران جیم کری نباید به هیچ قیمتی شانس تماشای فیلم سونیک خارپشت ۲ را از دست بدهند چون احتمالا این آخرین بار است که این کمدین برجسته جلوی دوربین می‌رود.
کری این هفته در گفت‌وگو با برنامه اکسس هالیوود/Access Hollywood گفت پس از تکرار نقش دکتر ربوتنیک شرور در دنباله فیلم سینمایی سونیک خارپشت، برای بازنشستگی از بازیگری برنامه‌ریزی می‌کند و تصمیمش در این باره کاملا جدی است.
این بازیگر ۶۰ ساله با بیان این که دارم خودم را بازنشسته می‌کنم، گفت: در این باره کاملا جدی هستم، البته بستگی دارد. اگر فرشته‌ها فیلمنامه‌ای برایم بیاورند که با جوهر طلایی نوشته شده باشد و چیزی باشد که فکر کنم مهم است مردم ببینندش، ممکن است به کارم ادامه دهم اما در حال حاضر قصد دارم استراحت کنم.
کری افزود: واقعا زندگی آرامم را دوست دارم و دوست دارم رنگ روی بوم بپاشم. من عاشق زندگی معنویم هستم و حس می‌کنم به اندازه کافی کار کرده‌ام، چیزی که احتمالا هیچگاه از هیچ سلبریتی دیگری نخواهید شنید.
طرفداران جیم کری به وقفه‌های طولانی در حرفه هنری او عادت دارند. فیلم سونیک خارپشت در سال ۲۰۲۰ اولین فیلم استودیویی بود که از سال ۲۰۱۴ که فیلم احمق و احمق‌تر ۲(۲۰۱۴، بابی و پیتر فارلی) اکران شد، از این بازیگر بیرون آمد. کری در این فاصله در فیلم‌های مستقلی چون جنایت‌های تاریک (۲۰۱۶، الکساندروس ایواناس) بازی کرده بود. از جدیدترین نقش‌آفرینی‌های بازیگر درخشش ابدی یک ذهن پاک (۲۰۰۴، میشل گوندری) و بروس قادر مطلق (۲۰۰۳، تام شادیاک) می‌توان به مجموعه کمدی شوخی کردن اشاره کرد که پیش از لغو شدن، دو فصل و ۲۰ قسمت از آن ساخته و پخش شد. کری همچنین در سال ۲۰۲۰ در ۶ قسمت از برنامه پخش زنده شنبه شب به عنوان بازیگر مهمان، نقش جو بایدن را بازی کرد.
جیم کری در قسمت دوم از فیلم سینمایی سونیک خارپشت با بازیگرانی چون بن شوارتز، تیکا سامپتر، جیمز مارسدن و ناتاشا راثول همبازی شد. اولین قسمت از این مجموعه سینمایی در فوریه سال ۲۰۲۰ و درست قبل از شیوع کرونا اکران شد و حدود ۳۲۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *